Zuccari

Prírodná talianska kozmetika Zuccari patrí medzi významné kozmetické firmy na európskom trhu, ktoré sa starajú o zdravie a krásu svojich zákazníkov. Zrodila sa v roku 1993 v Trente. Najmodernejšie klinické štúdie a vedecké výskumy firmy Zuccari využívajú prírodné bohatstvo a vytvára prípravky, ktoré pôsobia blahodárne na ľudský organizmus. Základom kozmetických výrobkov je kaktusovitá rastlina aloe vera v bio kvalite, ktorá je ručne zbieraná aj spracovávaná. Široká škála produktov obsahuje všetko potrebné pre ucelenú starostlivosť o ľudské telo.

Výrobca: ZUCCARI s.r.l., Via del Commercio 66/68, 381 21 Trento

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť20 produktov
Gél na báze aloe vera v praktickom Balan upokojuje akútny zápal ďasien, zmierňuje svrbenie po bodnutí hmyzom, začervenanie a podráždenie po depilácii.
Zuccari Aloe Vera regeneračný gél 30 ml
4,27 EUR2,18 EUR
Skladom > 5 ks
Fisiodiur Pineapple je úplne prírodný doplnok stravy, ktorý má diuretické (močopudné a odvodňovacie) účinky.
Zuccari Fisiodiur Ananas 300 ml
10,81 EUR
Skladom > 5 ks
Fordren Gamba & Microcircolo je unikátny výživový doplnok, ktorý napomáha k normálnej činnosti cievnej sústavy vrátane kapilárnych ciev, pôsobí antioxidačne, podporuje dobré trávenie, črevnú tranzit a dobrú činnosť zraku.
Fordren Gambe & Microcircolo Zuccari nohy a mikrocirkulácia 250 ml
9,09 EUR
Skladom 1 ks
Krém účinne bojuje proti predčasnému starnutiu pleti, pomocou prírodných látok pleť vyživuje, do hĺbky hydratuje a chráni ju pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Zanecháva pleť vyhladenú od vrások.
Zuccari Pleťový krém s Aloe Vera 50 ml
20,07 EUR13,79 EUR
Skladom > 5 ks
Krém spoľahlivo ošetruje pokožku rúk, nechty i nechtovú kožičku. Do hĺbky ruky hydratuje, vyživuje a chráni ich pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Zanecháva pokožku rúk jemnú, pružnú a prirodzene mladistvú.
Zuccari Aloe Vera krém na ruky 50 ml
7,41 EUR4,72 EUR
Skladom 2 ks
Fordren Complete je jedinečný doplnok stravy, ktorého zloženie napomáha k detoxikácii tela, podporuje správnu funkciu tráviaceho traktu, cievnej sústavy, kapilárnych ciev, vylučovanie vody z tela a zabraňuje vzniku celulitídy.
Forden Complete Zuccari 300 ml
10,81 EUR
Krém obsahuje množstvo prírodných účinných látok, ktoré spolu so špeciálnym koncentrátom z aloe vera pleť vyživujú, do hĺbky hydratujú a spoľahlivo vyhladzujú vrásky. Účinne predchádza predčasnému starnutiu a ochabovaniu pleti.
Zuccari Krém pre očné okolie s Aloe Vera 18 ml
15,64 EUR11,98 EUR
Skladom > 5 ks
Jemná micelárna voda s prírodným zložením obsahuje koncentrovanú aloe vera, rad ďalších prírodných látok a probiotiká. Šetrne pleť čistí, hĺbkovo hydratuje, vyživuje a účinne pomáha k jej regenerácii.
Zuccari Aloe Vera micerálna voda 200 ml
13,68 EUR10,89 EUR
Skladom > 5 ks
Fordren Pancia Piatta je unikátny výživový doplnok, ktorý vám pomôže k plochému brušku, pôsobí antioxidačne, podporuje prirodzenú obranyschopnosť a má priaznivý vplyv na normálnu funkciu črevného traktu a vylučovanie.
Fordren Pancia Piatta Zuccari ploché brucho 250 ml
9,09 EUR
Skladom 1 ks