Zuccari Aloe Vera micerálna voda 200 ml

Zuccari Aloe Vera micerálna voda 200 ml
Jemná micelárna voda s prírodným zložením obsahuje koncentrovanú aloe vera, rad ďalších prírodných látok a probiotiká. Šetrne pleť čistí, hĺbkovo hydratuje, vyživuje a účinne pomáha k jej regenerácii.
Cena vr. DPH:
11,16 EUR
menej ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
piatok 26.10.
Kód25015
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Micelárna voda Aloe Vera Zuccari jemne odstraňuje z pleti všetky nečistoty, zvyšky líčidiel, prebytočný kožný maz aj odumreté pleťové bunky. Pomocou malých čiastočiek - micel, ktoré na seba nečistoty viažu, čistí pleť dôkladne, rýchlo a pritom veľmi šetrne.

Čistiaca micelárna voda Aloe Vera obsahuje rad prírodných účinných látok, ktoré spolu so špeciálnym koncentrátom vyrobeným pomocou patentovanej technológie ReversOsmose ® pleť vyživuje a do hĺbky hydratuje. Neobsahuje žiadnu pridanú vodu a jej zloženie je tak šetrné, že nie je potrebné pleť po jej použití oplachovať.

Micelárna voda Aloe Vera pleť spoľahlivo čistí, zvlhčuje a tónuje, posilňuje jej obranyschopnosť a chráni ju pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Dokonale pleť pripraví na nočný odpočinok alebo na ďalšie líčenie. Prípravok obsahuje probiotiká, ktoré stimulujú tvorbu kolagénu a elastínu v pleti, spôsobujú intenzívne obnovujúci procesy a tým zmierňujú ochabovaniu pleti aj tvorbu vrások. Micerální voda Aloe Vera Zuccari je unikátna starostlivosťou, ktorá Vašu pleť spoľahlivo vyčistí a celkovo zdokonalí.

Typ pleti:
Pre všetky typy pleti.

Použitie:
Nanášajte pomocou kozmetického tampónu na pleť a jemne utierajte. Pokračujte až do úplného vyčistenia pleti. Nemusíte oplachovať!

Objem:
200 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú