Zuccari Aloe Vera krém na ruky 50 ml

Zuccari Aloe Vera krém na ruky 50 ml
Krém spoľahlivo ošetruje pokožku rúk, nechty i nechtovú kožičku. Do hĺbky ruky hydratuje, vyživuje a chráni ich pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Zanecháva pokožku rúk jemnú, pružnú a prirodzene mladistvú.
Cena vr. DPH:
3,96 EUR
menej ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
pozajtra
Kód25023
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Krém na ruky Aloe Vera Zuccari vyživuje a do hĺbky hydratuje pokožku rúk, regeneruje ju a ošetruje jej prípadné poškodenie. Pokožka rúk je veľmi namáhaná vonkajšími škodlivými vplyvmi, pôsobí na ňu rozmary počasia, časté umývanie rúk, ale aj používanie čistiacich prípravkov bez ochranných rukavíc. Alantoín, glycerol a močovina zaisťujú pokožke rúk hĺbkovú hydratáciu a prirodzene mladistvý vzhľad.

Hydratačný krém na ruky Aloe Vera je dermatologicky testovaný a schválený, nikdy však nebol testovaný na zvieratách. Krém ihneď po nanesení pokožku osviežuje a dodáva im vláčnosť. Rýchlo a šetrne ošetrí drsné a popraskané ruky. Pomocou patentovanej technológie ReversOsmose®, ktorá koncentruje výťažky z aloe vera, zanecháva krém pokožku rúk jemnú, prirodzene pružnú a celkovo ošetrenú.

Po pravidelnom používaní krému Aloe vera sa zacelia praskliny na pokožke, pokožka sa upokojí, zmizne jej začervenanie a ruky budú hodvábne jemné. Prípravok tiež vyživuje nechty, dodáva im pevnosť a ošetruje nechtovú kožičku. Predchádza predčasnému starnutiu pokožky a udržuje ruky zdravé a krásne.

Typ pokožky:
Pre všetky typy pokožky.

Použitie:
Nanášajte na ruky ako prevenciu aspoň dvakrát denne, pri podráždení alebo v prípade popraskanej pokožky nanášajte krém kedykoľvek podľa potreby.

Objem:
50 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú