Zubné pasty

Zuby si vyžadujú špeciálnu každodennú starostlivosť, aby boli pevné, zdravé a krásne. Kvalitné zubné pasty dokonale dopĺňajú čistiace pomôcky a sú určené na ošetrenie a zabezpečenie čistoty zubov detí i dospelých. Môžete vyberať z rôznych druhov, od bieliacich zubných pást, pást pre citlivé zuby až po pasty na odstránenie zubného kameňa. Zubné pasty majú šetrné prírodné zloženie, ktoré sa o zuby spoľahlivo stará a zanecháva ich čisté a žiarivo biele. Používajte vhodnú zubnú pastu, aby vaše zuby žiarili!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť50 produktov
Zubná pasta pre dokonale biele zuby, dlhotrvajúci svieži dych a zdravú ústnu dutinu.
Čierna bieliaca zubná pasta s uhlím a extraktom Teavigo (Black Whitening Toothpaste) 100 ml
5,36 EUR
Vaše zuby vďaka tejto paste získajú belšie odtieň a váš úsmev bude dokonalý.
Bieliace zubná pasta s mätovým olejom, šalviou a Kalidentem (Whitening Toothpaste) 100 ml
5,36 EUR
Svieža zubná pasta čistí chrup jemne a dôkladne.
Weleda Ratanhová zubná pasta 75 ml
-7 %
5,57 EUR5,16 EUR
Jemný rastlinný zubný gél Weleda čistí chrup dôkladne a napriek tomu šetrne. Obsahuje rastlinné výťažky, ktoré upokojujú citlivé ďasná.
Weleda Rastlinný zubný gél 75 ml
-7 %
5,57 EUR5,16 EUR
Nechtíková zubná pasta pre dokonalú starostlivosť o chrup a ústnu dutinu.
Weleda Nechtíková zubná pasta 75 ml
-7 %
5,57 EUR5,16 EUR
Zubná pasta s harmančekom, klinčekmi a Kalidentem® predstavuje účinnú pomoc pre každého, kto pociťuje nepríjemné príznaky citlivosti zubov.
Zubná pasta pre citlivé zuby s harmančekom, klinčekmi a Kalidentem (Toothpaste For Sensitive Teeth) 100 ml
5,36 EUR
Pasta zuby čisti pomocou prírodných látok od zubného plaku, zvyškov jedál i zubného kameňa. Jedinečným spôsobom zuby bieli a ošetruje ďasná. Zanecháva v ústach príjemne svieži pocit.
Zuccari Aloe Vera ochranná zubná pasta 100 ml
-34 %
6,00 EUR3,96 EUR
Energy Silix je unikátny bioinformačná zubná pasta, ktorá poskytuje účinnú ochranu proti zubnému kazu a je prevenciou pred vznikom zápalov v ústnej dutine aj krvácaním z ďasien.
Energy  Silix zubná pasta 100 ml
-23 %
6,49 EUR5,00 EUR
Zubná pasta Lacalut Aktiv je vyvinutá pre ochranu zubov pred paradentózou, má výrazné sťahujúce účinky vďaka látke zvanej aluminium laktát, ktorý pomáha posilniť ďasná a zamedziť ich krvácanie.
Lacalut Aktiv 75 ml
4,58 EUR
Energy Diamond je jedinečná bioinformační zubní pasta, která obsahuje speciální směs nejčistších bylin. Díky unikátní receptuře zabezpečuje komplexní ochranu zubů i celé ústní dutiny.
Energy Diamond zubná pasta 100 ml
-23 %
6,49 EUR5,00 EUR
Energy BALSAMIO je jedinečná bioinformačná zubná pasta, ktorá predstavuje efektívnu ochranu ústnej dutiny ako pred tvorbou áft alebo oparov, tak pred vznikom zubných kazov alebo krvácaním z ďasien.
Energy Balsamio zubná pasta 100 ml
-23 %
6,49 EUR5,00 EUR
Zajistěte si dokonalou ústní hygienu se značkou Blend-a-med.
Blend-a-med 3D White zubná pasta s bieliacim účinkom 100 ml
-23 %
1,56 EUR1,20 EUR
Zubní pasta určená k šetrnému bělení zubů.
Blend a med 3D 100 ml white cool water
-23 %
1,56 EUR1,20 EUR
Zubní pasta Blend a med AC fresh mint napomáhá udržovat bílý a zdravý úsměv.
Blend a med AC fresh mint 100 ml
-26 %
1,56 EUR1,16 EUR
Ak chcete mať krajšie a belšie zuby, potom vyskúšajte čiernu bieliacu pastu Curaprox Black is white v sete s kefkou. Pasta obsahuj aktívne uhlie pre dosiahnutie lepších bieliacich výsledkov, bez obrusovania zubov a ničenia zubnej skloviny.
Curaprox White is black set bieliaca zubná pasta 90 ml
23,52 EUR
Zubná pasta Curaprox Enzycal 1450 obsahuje účinné enzýmy a fluorid sodný, ktorá zabraňujú tvorbe zubného kazu. Pasta je určená pre deti od 12 rokov a dospelých.
Curaprox Enzycal zubná pasta 75 ml
3,92 EUR
Weleda Zubná pasta Sole 75 ml je zubná pasta s vysokou čistiacou schopnosťou, ktorá obsahuje mäkké kryštáliky morskej soli. Nepenivá zubná pasta pôsobí naviac preventívne aj proti zubnému kameňu a zubnému kazu.
Weleda Zubná pasta Sole 75 ml
6,70 EUR
Herbadent bylinná zubná pasta 75 ml je jedinečná zubná pasta s fluórom, ktorá čistí zuby od zubného plaku, zabraňuje vzniku zubného kazu a súčasne ošetruje ďasná a sliznice dutiny ústnej aj pri prejavoch parodontózy.
Herbadent bylinná zubá pasta 75 ml
4,45 EUR
Herbadent home zubná pasta bez fluóru a mentolu 100 g je unikátna pasta s extraktmi ženšenu, ktorá nemá bežné zloženie zubných pást a je preto vhodná na pravidelnú starostlivosť o zuby pri alergických prejavoch na klasické zubné pasty.
Herbadent Homeo zubná pasta bez fluoru a mentholu 100 g
5,20 EUR