Zubné pasty

Je vaším snom mať úsmev ako hollywoodska hviezda? Bez krásne bielych zubov toho ale nikdy nedosiahnete. Pravidelná starostlivosť o ústnu dutinu a zuby by tak mala byť úplnou samozrejmosťou. Aby však zuby boli zdravé a svietivo biele, používajte kvalitné zubnú pastu. Nie je však pasta ako pasta. Každý chrup vyžaduje niečo iné. Rovnako tak inú zubnú pastu potrebujú detské zúbky.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť23 produktov
Zajistěte si dokonalou ústní hygienu se značkou Blend-a-med.
Blend-a-med 3D White zubná pasta s bieliacim účinkom príchuť Delicate White (Tri Dimensional Whiteness for a Beautiful Smile) 100 ml
1,09 EUR
Skladom > 5 ks
Energy Diamond je jedinečná bioinformační zubní pasta, která obsahuje speciální směs nejčistších bylin. Díky unikátní receptuře zabezpečuje komplexní ochranu zubů i celé ústní dutiny.
Energy Diamond zubná pasta 100 ml
4,60 EUR
Skladom > 5 ks
Energy BALSAMIO je jedinečná bioinformačná zubná pasta, ktorá predstavuje efektívnu ochranu ústnej dutiny ako pred tvorbou áft alebo oparov, tak pred vznikom zubných kazov alebo krvácaním z ďasien.
Energy Balsamio zubná pasta 100 ml
4,60 EUR
Skladom > 5 ks
Zajistěte si dokonalou ústní hygienu se značkou Blend-a-med.
Blend-a-med 3D White zubná pasta s bieliacim účinkom 100 ml
1,09 EUR
Skladom > 5 ks
Energy Silix je unikátny bioinformačná zubná pasta, ktorá poskytuje účinnú ochranu proti zubnému kazu a je prevenciou pred vznikom zápalov v ústnej dutine aj krvácaním z ďasien.
Energy  Silix zubná pasta 100 ml
4,60 EUR
Skladom 5 ks
Elmex Sensitive Professional je zubná pasta obsahujúca aminfluorid a vyvinutá špeciálne pre ochranu citlivých zubov a obnažených zubných krčkov.
Elmex Sensitive zubná pasta 75 ml
3,63 EUR
Skladom 4 ks
Pasta zuby čisti pomocou prírodných látok od zubného plaku, zvyškov jedál i zubného kameňa. Jedinečným spôsobom zuby bieli a ošetruje ďasná. Zanecháva v ústach príjemne svieži pocit.
Zuccari Aloe Vera ochranná zubná pasta 100 ml
9,70 EUR6,53 EUR
Skladom 1 ks
Weleda Detský zubný gél 50 ml je nepenivá starostlivosť o zúbky detí, ktorá veľmi účinne odstraňuje zubný povlak a tým preventívne pôsobí proti zubnému kazu. Gél neobsahuje fluorid a pri prehltnutí dieťaťu neublíži.
Weleda Detský zubný gél 50 ml
6,19 EUR3,99 EUR
Skladom 1 ks