Zubné nite

Dokonalá každodenní hygiena úst se neobejde bez používání zubní nitě. Nit rychle a šetrně vyčistí každou skulinku ve vašich ústech od zbytků jídel, nečistot i zubního plaku. Obratně vyčistí i ty nejmenší mezery mezi zuby, dostane se pod okraj dásně a odstraní zubní plak i z ploch zubů, kam se kartáček ani mezizubní kartáček nedostane. Různé druhy nití mají svoje speciální funkce, které přispívají k udržení krásných, čistých a zdravých zubů.

Výrobca
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť4 produkty
Oral-B Super Floss ortodontická zubná niť pre zubný strojček 50 m je vytvorená tak, aby dokonale vyčistila medzizubný priestor, dosiahla pod mostíkmi, pomohla vyčistiť časti strojčeka, ktoré bežná kefka nezvládne vyčistiť.
Oral-B Superfloss zubná niť 50 m
3,80 EUR
Dentálna niť pre dokonalé vyčistenie medzizubných priestorov. S dentálnou niťou Curaprox DF 834 Floss vyčistíte viac ako 40% medzizubného priestoru tam, kde nedosiahnete bežným zubnou kefkou.
Curaprox DF 834 dentálna niť Floss medium 50 m mätová
3,16 EUR
Elmex voskovaná zubná niť 50 je napustená aminofluoridem, ktorá je uvoľňovaný na povrch zubnej skloviny. Aminofluorid účinne bojuje proti usadzovaniu zubného plaku a chráni tak zubnú sklovinu pred baktériami a samotný zub pred vznikom zubné
Elmex zubná niť voskovaná s aminfluoridom mentolová 50 m
4,36 EUR
Oral-B Essential Floss voskovaná mentolová niť pre váš zdravý úsmev. Pomôže odstrániť zubný povlak a nečistoty z ťažko dostupných miest v ústach, kam sa kefka nedostane.
Oral-B Essential Floss voskovaná mentolová niť 50 m
3,56 EUR