Zúbky

Pečovat bychom měli o zoubky okamžitě, jak se vyklubou první. Není potřeba používat drahé zubní pasty, stačí kvalitní kartáček určený pro nejmenší děti, se kterým zoubky vyčistíte a zároveň jemně na masírujete dásně. Dítě tak získá další pravidelný návyk a přechod na větší kartáček nebude problém. Zdravé zuby jsou základ, naučte dítě dodržovat ústní hygienu od malička.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť12 produktov
Mať zdravé zuby je základ. Zubná kefka extra soft s motívmi zvieratiek sú vhodné pre malé deti. Vďaka ergonomickému držadlu im uľahčí správne držanie kefky pri čistení.
TePe Select Compact ZOO Extra Soft zubná kefka 3+1
7,86 EUR5,08 EUR
Skladom > 5 ks
Zdravé zuby potrebujú aj deti. Kefka Curakid CK 4260 SuperSoft vám so starostlivosťou o detský chrup pomôže. Je prispôsobený detským ústam, vďaka veselým farbám bude čistenie zúbkov deti baviť.
Curaprox CK 4260 CuraKid Super Soft detská zubná kefka
5,90 EUR2,54 EUR
Skladom > 5 ks
Kefka na zuby pre deti Curaprox 2640 Sensitive young je vhodný pre deti od 4 do 8 rokov. Je prispôsobený pre drobné detské ústa a tak nehrozí poranenie. Vďaka veselým farbám bude čistenie zubov zábava.
Curaprox CS 2640 Sensitive young detská zubná kefka
5,90 EUR2,66 EUR
Skladom 4 ks
Weleda Detský zubný gél 50 ml je nepenivá starostlivosť o zúbky detí, ktorá veľmi účinne odstraňuje zubný povlak a tým preventívne pôsobí proti zubnému kazu. Gél neobsahuje fluorid a pri prehltnutí dieťaťu neublíži.
Weleda Detský zubný gél 50 ml
6,25 EUR4,36 EUR
Skladom 1 ks
Aj mliečne zuby potrebujú čo najlepšiu ochranu a starostlivosť. Elmex detská zubná pasta zaručuje špeciálnu ochranu detských mliečnych zubov proti zubnému kazu.
Elmex detská zubná pasta 50 ml
2,18 EUR
Skladom 1 ks
Jemne fluoridovaná zubná pasta Oralflux Junior je vyvinutá špeciálne pre deti do šiestich rokov. Jej príjemnú chuť mäty a ovocie si každé dieťa zamiluje a čistenie zubov sa pre neho stane príjemnou súčasťou každodennej hygieny.
Oralflux Junior zubná pasta 50 ml
2,18 EUR
Skladom 1 ks
Listerine Smart Rinse Berry neobsahuje alkohol a má jemnú príchuť, zároveň efektívne ničí škodlivé baktérie a pomáha predchádzať ochorenia ďasien.
Listerine Smart Rinse Berry ústna voda 250 ml
3,27 EUR
Skladom 1 ks
Naučte svoje deti správnej ústnej hygiene a kúpte im ich vlastné ústnu vodu! Ústna voda Listerine je určená pre deti už od šiestich rokov a má veľmi jemnú mentolovú príchuť.
Listerine pre deti 6+ Mint ústna voda 250 ml
3,27 EUR
Skladom 1 ks
V období prerezávanie zúbkov je bábätko často mrzuté a nepokojné. Pre pokojnejší spánok a úľavu od bolesti je tu našťastie prírodný gél Dologel.
Dologel gel na prerezávanie zúbkov 25 ml
3,80 EUR
Skladom 1 ks