Zúbky

Pečovat bychom měli o zoubky okamžitě, jak se vyklubou první. Není potřeba používat drahé zubní pasty, stačí kvalitní kartáček určený pro nejmenší děti, se kterým zoubky vyčistíte a zároveň jemně na masírujete dásně. Dítě tak získá další pravidelný návyk a přechod na větší kartáček nebude problém. Zdravé zuby jsou základ, naučte dítě dodržovat ústní hygienu od malička.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť13 produktov
Mať zdravé zuby je základ. Zubná kefka extra soft s motívmi zvieratiek sú vhodné pre malé deti. Vďaka ergonomickému držadlu im uľahčí správne držanie kefky pri čistení.
TePe Select Compact ZOO Extra Soft zubná kefka 3+1
7,83 EUR5,08 EUR
Skladom > 5 ks
Kefka na zuby pre deti Curaprox 2640 Sensitive young je vhodný pre deti od 4 do 8 rokov. Je prispôsobený pre drobné detské ústa a tak nehrozí poranenie. Vďaka veselým farbám bude čistenie zubov zábava.
Curaprox CS 2640 Sensitive young detská zubná kefka
5,87 EUR2,66 EUR
Skladom > 5 ks
Weleda Detský zubný gél 50 ml je nepenivá starostlivosť o zúbky detí, ktorá veľmi účinne odstraňuje zubný povlak a tým preventívne pôsobí proti zubnému kazu. Gél neobsahuje fluorid a pri prehltnutí dieťaťu neublíži.
Weleda Detský zubný gél 50 ml
6,22 EUR3,99 EUR
Skladom 1 ks
Aj mliečne zuby potrebujú čo najlepšiu ochranu a starostlivosť. Elmex detská zubná pasta zaručuje špeciálnu ochranu detských mliečnych zubov proti zubnému kazu.
Elmex detská zubná pasta 50 ml
2,18 EUR
Skladom 1 ks
Jemne fluoridovaná zubná pasta Oralflux Junior je vyvinutá špeciálne pre deti do šiestich rokov. Jej príjemnú chuť mäty a ovocie si každé dieťa zamiluje a čistenie zubov sa pre neho stane príjemnou súčasťou každodennej hygieny.
Oralflux Junior zubná pasta 50 ml
2,18 EUR
Skladom 1 ks
Listerine Smart Rinse Berry neobsahuje alkohol a má jemnú príchuť, zároveň efektívne ničí škodlivé baktérie a pomáha predchádzať ochorenia ďasien.
Listerine Smart Rinse Berry ústna voda 250 ml
3,27 EUR
Skladom 1 ks
Naučte svoje deti správnej ústnej hygiene a kúpte im ich vlastné ústnu vodu! Ústna voda Listerine je určená pre deti už od šiestich rokov a má veľmi jemnú mentolovú príchuť.
Listerine pre deti 6+ Mint ústna voda 250 ml
3,27 EUR
Skladom 1 ks
V období prerezávanie zúbkov je bábätko často mrzuté a nepokojné. Pre pokojnejší spánok a úľavu od bolesti je tu našťastie prírodný gél Dologel.
Dologel gel na prerezávanie zúbkov 25 ml
3,45 EUR
Skladom 1 ks
Prerezávanie zúbkov je sprevádzané bolesťou ďasien a dokáže dieťa často potrápiť. Našťastie môžete deťom od tejto nepríjemnej bolesti veľmi jednoducho uľaviť. Zubný gél Dentibaby je určený na upokojenie bolestivých ďasien pri prerezávaní zú
Dentibaby zubný gél 25 ml
3,87 EUR
Skladom 1 ks