Zlatý dúšok

Veľmi chutný instantný nápoj neobsahuje kofeín, ale príjemným spôsobom pomocou lahodnej chuti dodáva do tela celý rad prospešných látok. Nápoj je chuťou podobný káve, plne ju nahradí a navyše obsahuje vždy jednu z čínskych liečivých húb, ktorá má pozitívny vplyv na zdravie, myseľ a organizmus človeka. Hlavnou zložkou nápoja sú extrakty z praženého jačmeňa, čakanky a raže. Doprajte si bezkofeínový nápoj, ktorý vám dodá energiu a silou prírody podporí vaše zdravie!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť15 produktov
Jedinečný kávovinový nápoj, ktorý pomáha regulovať hladinu glukózy v krvi a podporovať trávenie.
Good Nature Ajurvédska káva Moringa, podpora regulácie krvného cukru, 100 g
3,57 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Zlatý dúšok Shiitake 100 g je chutný instantný nápoj bez kofeínu s celou radou prospešných látok. Káva je obohatená o 5 g huby Shiitake, ktorá preslávila čínsku a japonskú kuchyňu svojou jedinečnou chuťou.
Good Nature Zlatý dúšok kávovinový nápoj s hubou SHIITAKE 100 g
9,89 EUR
Skladom > 5 ks
Ak chcete posilniť svoju imunitu, potom konzumujte pravidelne túto ajurvédsku kávu Tulsi. Má výrazné antioxidačné účinky a pomáha udržať telo aj myseľ v dobrej kondícii.
Good Nature Ajurvédska káva Tulsi, antioxidačné účinky, 100 g
3,57 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Zlatý dúšok Maitake 100 g je chutný instantný nápoj bez kofeínu s celou radou prospešných látok. Káva je obohatená o 5 g huby Maitake, ktorá patrí k tradičným léčivkám v japonskej ľudovej medicíne.
Good Nature Zlatý dúšok kávovinový nápoj s hubou MAITAKE 100 g
9,89 EUR
Skladom > 5 ks
Ajurvédska káva Brahmi je vynikajúci instantný kávovinový nápoj obohatený o extrakty Bacopa drobnolisté. Nápoj je bez kofeínu, podporuje chudnutie a priaznivo pôsobí na mozgového tkaniva, pamäť a schopnosť učenia.
Good Nature Zlatý dúšok Ajurvédska náhrada kávy Brahmi 100 g
3,57 EUR
Skladom > 5 ks
Ajurvédska káva Ashwagandha je vynikajúci instantný kávovinový nápoj obohatený o extrakty vítaním uspávajúca. Nápoj je bez kofeínu, podporuje chudnutie, duševnú a kognitívnu činnosť, koncentráciu a pôsobí adaptogénne.
Good Nature Zlatý dúšok Ajurvédska náhrada kávy Ašvagandha 100 g
3,57 EUR
Skladom > 5 ks
Ajurvédska káva Shatawari je vynikajúci instantný kávovinový nápoj obohatený o extrakty špargle hroznovitej. Nápoj je bez kofeínu, podporuje chudnutie, ženský aj mužský reprodukčný systém a komfort pri menopauze.
Good Nature Zlatý dúšok Ajurvédska náhrada kávy Shatawari 100 g
3,57 EUR
Skladom > 5 ks
Good Nature Zlatý dúšok Cordyceps 100 g je chutný instantný nápoj bez kofeínu s celou radou prospešných látok. Káva je obohatená o 5 g huby Cordyceps sinensis, ktorá je v Číne cenená rovnako ako ženšen.
Good Nature Zlatý dúšok Cordyceps 100 g
9,89 EUR
Skladom 4 ks
Ajurvédska káva Triphala je vhodná pre posilnenie imunity. Ide o veľmi chutný a zdraviu prospešný kávovinový nápoj.
Good Nature Ajurvédska káva Triphala, podpora imunity, 100 g
3,57 EUR
Skladom 4 ks