Zelený jačmeň tablety 120 tbl

-50 %
Zelený jačmeň tablety 120 tbl
Zelený jačmeň pomáha pri detoxikácii, posilnenie imunity, obsahuje vitamíny, minerály a enzýmy.
Cena vr. DPH:
5,96 EUR
Bežná cena:
11,99 EUR
Ušetríte
6,03 EUR 50 %
viac ako 5 ks
Prepravnou spoločnosťou:
streda 30.5.
Kód10017 V
PNZelený ječmen Allnature 120 tbl.
VýrobcaAllnature
Produkt nebol hodnotený

Popis:

Expirácia: 30.5.2018


Zelený (mladý) jačmeň je ideálny doplnok stravy nielen pre športovcov, ale aj pre ľudí, ktorý si chcú zachovať pevné zdravie a vitalitu. Táto zázračná obilnina obsahuje komplexné a navzájom prepojené účinné látky v podobe množstva vitamínov, aminokyselín, minerálov a stopových prvkov. Zelený jačmeň zaraďujeme medzi zelené potraviny. Po konzumácii dodá telu potrebnú energiu, pričom živiny z neho sú ľahko a rýchlo vstrebateľné.

Príroda nám prostredníctvom zeleného jačmeňa podáva pomocnú ruku pri podpore nášho vlastného imunitného systému. Telu tak dodáme potrebné látky a s prípadnou infekciou sa vysporiada najlepším a najmä prirodzeným spôsobom. Zelený jačmeň obsahuje silné antioxidanty. Enzýmy obsiahnuté v mladom jačmeni eliminujú voľné radikály a bránia hromadeniu pigmentu v bunkách. Účinne tak spomaľuje bunkové starnutie. Počas leta poskytne ochranu pred škodlivým UV žiarením.

Chlorofyl v lístkoch mladého jačmeňa napomáha zlepšiť krvný obraz a pôsobí proti zápalom. Zelený jačmeň je tak vhodný na celkovú očistu organizmu. Umožňuje vyplavenie jedovatých látok a toxínov a súčasne dopĺňa potrebné vitamíny a minerály. Pravidelnou detoxikáciou naše telo udržiavame vo forme, a tým zvyšujeme jeho odolnosť.

Dávkovanie:
Odporúčané dávkovanie je 2-3 tablety 2 až 3-krát denne. Aby ste dosiahli optimálny účinok, užívajte po dobu minimálne 2 mesiacov.

Upozornenie:
Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov, ukladajte mimo dosahu detí. Nemá schválené liečivé účinky, nejedná sa o liek, ale doplnok pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. V prípravku sú obsiahnuté aditíva - prídavné látky: uhličitan vápenatý, škrob, celulóza, stearan horečnatý.

Zloženie:
Prášok z mladého jačmeňa, uhličitan vápenatý, škrob, celulóza, stearan horečnatý.

Obsah:
120 tbl.

Výrobca:
Allnature s.r.o, Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
Allnature Goji sušená 80 g
1,56 EUR
viac ako 5 ks
PURYA! Bio vegan Detoxikačná kúra 180 g
-17 %
16,00 EUR13,20 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz