Zelené potraviny

Spirulina, Moringa, žihľava alebo mladý jačmeň a mnoho ďalších raw potravín obsahuje celý rad vitamínov, minerálov i antioxidantov a ďalších dôležitých látok, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie človeka. Zelené potraviny telo detoxikujú, odstraňujú z neho všetky škodliviny a dodávajú mu prirodzenú vitalitu. Pomáhajú celkovo zlepšovať zdravotný stav, odstraňujú únavu a navracia telu mladistvú energiu. Používajte zelené potraviny, ktoré vhodne doplnia váš zdravý jedálniček!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť22 produktov
Chlorella je zelená superpotravina, ktorá patrí k najväčším zdrojom bielkovín v rastlinnej ríši! Okrem iného pôsobí antioxidačne a je to ideálny zdroj proteínov pre vegánov, vegetariánov, športovcov a rekonvalescentov.
Allnature Chlorella prášok BIO RAW 100 g
11,89 EUR10,81 EUR
Skladom > 5 ks
Moringa tablety je superpotravina, ktorá patrí k najväčším zdrojom bielkovín v rastlinnej ríši a listy obsahujú všetkých 8 esenciálnych aminokyselín. Vynikajúci doplnok stravy nielen pre športovcov, vegánov a vegetariánov!
Allnature Moringa tablety 60 tbl.
10,18 EUR9,09 EUR
Skladom > 5 ks
Spirulina má antioxidačné schopnosti a navyše napomáha k normálnej hladine cukru v krvi, prirodzenej obranyschopnosti, imunitnému systému, tonusu, vitalite, kontrole telesnej hmotnosti, svalovej hmote a chudnutí.
Allnature Spirulina prášok BIO RAW 100 g
8,48 EUR6,90 EUR
Skladom > 5 ks
Organic Super Greens je perfektný BIO smoothie mix.
PURYA! Bio vegan Zmes zelených potravín 150 g
15,63 EUR14,03 EUR
Skladom > 5 ks
100% organický prášok z listov moringy predstavuje ideálny doplnok zdravej výživy.
PURYA! Bio vegan Moringa prášok 150 g
16,80 EUR14,03 EUR
Skladom 5 ks
Moringa prášok je superpotravina, ktorá patrí k najväčším zdrojom proteínov z rastlinnej ríše a jej listy obsahujú všetkých 8 esenciálnych aminokyselín! Vynikajúci doplnok stravy nielen pre vegánov, vegetariánov a športovcov!
Allnature Moringa prášok RAW 200 g
5,52 EUR
Skladom 3 ks
Spirulina prášok v BIO a RAW kvalite je superpotravina s antioxidačnými účinkami a celou radou prospešných látok. Je neuveriteľne bohatá na bielkoviny, vitamíny a minerálne látky.
Spirulina prášok RAW Super food 175 g
16,41 EUR7,71 EUR
Chlorella prášok je nevyhnutným doplnok pri detoxikácii organizmu.
Iswari Chlorella prášok 125 g
14,15 EUR
Táto zelenomodrá zasa je unikátna svojím zložením.
Iswari Spirulina BIO 125 g
7,48 EUR