Zdravie

Stokrát opakované a stokrát pravdivé príslovie, že zdravie máme len jedno stále platí a vždy bude. To, ako žijeme teraz sa nám v budúcnosti vráti. Preto neváhajme robiť pre svoje zdravie maximum, nech si udržíme mladistvý elán a pevné zdravie do vysokého veku. Ako sa udržať fit a zdraví aj v dnešnej hektickej dobe? Neváhajte sa začítať do nižšie publikovaných článkov, z ktorých každý prináša cenné rady do života.

Autor
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť240 produktov
Príčinou zlej metabolickej funkcie je nedostatok pohybu, stres a zlá strava, takže je dobré dodržiavať 9 základných odporúčaní odborníkov v oblasti výživy na ovplyvnenie intenzity metabolizmu.
Pôst: ideálne naštartovanie metabolizmu
Michaela Hynková
21.8.2017
Migrenózne záchvat je často vyvolaný nadmerným stresom, alergiami, zápachom, dehydratáciou, nedostatkom spánku, hormonálnymi výkyvmi, zmenou počasia, prílišným fajčením a popíjaním alkoholu.
Čo spôsobuje migrénu a ako ju liečiť?
Michaela Hynková
11.4.2017
Aj vy ste si povedali po prečítaní nadpisu tohto článku, že netušíte o čom je reč? Ak áno, nebojte sa, nie ste rozhodne jediní, ktorí ešte nepočuli o sójovom lecitíne. Poďme si teda predstaviť funkcie, účinky a význam lecitínu.
Sójový lecitín – prameň dobrého zdravia
Beáta Rampáková
5.4.2017
Zdraví mozog si viac pamätá a lepšie udržia pozornosť. Pozrite sa na 5 spôsobov, ako zdravie svojho mozgu zvýšiť.
5 najlepších spôsobov, ako zvýšiť zdravie mozgu
Šárka Stuchlíková
31.3.2017
Postačia nášmu telu vitamíny zo stravy alebo potrebuje aj vitamínové doplnky?
Vitamínové doplnky - sú nutné?
Beáta Rampáková
17.3.2017
Aloe vera má všestranné účinky, pre ktoré si ju jednoducho zamilujete. Neveríte? Vyskúšajte produkt s aloe a uveríte.
Dôvody, prečo milovať aloe vera
Šárka Stuchlíková
10.3.2017
Určite všetci poznáme pocit, keď nám chýba spánok alebo sme sa nevyspali dobre a cítime sa celí dolámaní a vyčerpaní. V takých chvíľach si uvedomujeme, že spánok je veľmi dôležitý nielen pre správne fungovanie, ale aj naše zdravie.
Aké sú spánkové cykly a prečo sú tak dôležité?
Beáta Rampáková
9.3.2017
Pestrec mariánsky však nie je hocijaký bodliak. Silybum marianum je totiž veľmi dekoratívny bodliak, ktorý mnohí ľudia pestujú ako okrasnú záhradnú bylinu.
Pestrec mariánsky: detox pečene
Beáta Rampáková
7.3.2017
Esenciálne látka, ktorú si naše telo nevie samo vytvoriť a musí byť dodávaná v potrave. Presne to sú omega-3 mastné kyseliny. Prečo ich potrebujeme a kde všade ich nájdeme?
Prekvapivé dôvody, prečo naše telo potrebuje omega-3 kyseliny?
Šárka Stuchlíková
6.3.2017