Zdravie

Stokrát opakované a stokrát pravdivé príslovie, že zdravie máme len jedno stále platí a vždy bude. To, ako žijeme teraz sa nám v budúcnosti vráti. Preto neváhajme robiť pre svoje zdravie maximum, nech si udržíme mladistvý elán a pevné zdravie do vysokého veku. Ako sa udržať fit a zdraví aj v dnešnej hektickej dobe? Neváhajte sa začítať do nižšie publikovaných článkov, z ktorých každý prináša cenné rady do života.

Autor
Zobraziť produkty
Výraz:Hľadať
Kde hľadať:
Bohužiaľ mnoho ľudí nemá o lepku dostatok informácií a nakupujú predražené jedlo, ktoré nemusí byť vždy zdravé. Dôležité je čítať informácie o zložení na obaloch výrobku a nenechať sa zmiasť reklamou.
Je lepok naozaj taký strašiak?
Michaela Hynková
8.1.2018
Každý deň potrebujeme určité množstvo vitamínov, aby sme boli zdraví. Napríklad vitamín D a vápnik pre zdravé kosti, vitamín C pre silnú imunitu a vitamín A pre dobrý zrak.
Doplnky výživy, ktoré fungujú
Michaela Hynková
19.10.2017
Kokosový olej vyniká na rozdíl od jiných rostlinných olejů svým všestranným použitím. Využití kokosového oleje může být jak vnitřní, tak vnější.
10 a viac spôsobov využitia kokosového oleja
Kateřina Doul
6.10.2017
Aminokyseliny sú dusíkaté organické zlúčeniny, ktoré tvoria základný stavebný kameň organizmu, dodávajú mu energiu, regulujú všetky metabolické procesy, podieľajú sa na tvorbe svalov, orgánov, kože, vlasov a sú nevyhnutné pre zdravie.
Aminokyseliny, sú skutečne potrebné?
Michaela Hynková
2.10.2017
Príčinou zlej metabolickej funkcie je nedostatok pohybu, stres a zlá strava, takže je dobré dodržiavať 9 základných odporúčaní odborníkov v oblasti výživy na ovplyvnenie intenzity metabolizmu.
Pôst: ideálne naštartovanie metabolizmu
Michaela Hynková
21.8.2017
Migrenózne záchvat je často vyvolaný nadmerným stresom, alergiami, zápachom, dehydratáciou, nedostatkom spánku, hormonálnymi výkyvmi, zmenou počasia, prílišným fajčením a popíjaním alkoholu.
Čo spôsobuje migrénu a ako ju liečiť?
Michaela Hynková
11.4.2017
Aj vy ste si povedali po prečítaní nadpisu tohto článku, že netušíte o čom je reč? Ak áno, nebojte sa, nie ste rozhodne jediní, ktorí ešte nepočuli o sójovom lecitíne. Poďme si teda predstaviť funkcie, účinky a význam lecitínu.
Sójový lecitín – prameň dobrého zdravia
Beáta Rampáková
5.4.2017
Zdraví mozog si viac pamätá a lepšie udržia pozornosť. Pozrite sa na 5 spôsobov, ako zdravie svojho mozgu zvýšiť.
5 najlepších spôsobov, ako zvýšiť zdravie mozgu
Šárka Stuchlíková
31.3.2017
Postačia nášmu telu vitamíny zo stravy alebo potrebuje aj vitamínové doplnky?
Vitamínové doplnky - sú nutné?
Beáta Rampáková
17.3.2017