Zdravé desiate

Ak túžite zhodiť pár kilogramov, či sa len snažíte žiť zdravým životným štýlom, je alfou a omegou úspechu nielen pestrý jedálniček, ale aj pravidelný režim. Ak si nestíhate každý deň chystať malé desiaty, ktoré by ste si dopriali medzi raňajkami, obedom a večerou, využite praktické desiaty, ktoré sú nutrične vyvážené a dodávajú organizmu ako energiu, tak cenné živiny. Zdravé desiaty rôznych chutí sú navyše skvelé aj na dlhé cesty alebo náročné tréningy. S praktickou a predovšetkým chutnou desiatou dostane vaše telo, čo potrebuje, a nečakaný hlad u vás nebude mať šancu.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť5 produktov
Desiata plná dobrôt pre tých, ktorí potrebujú doplniť energiu. Oriešky, sušené plody a semienka plná minerálov a vitamínov vám rýchlo dodajú chuť do života bez únavy.
Allnature zmes svačinka Fit 60 g
1,56 EUR
viac ako 5 ks
Desiata plná dobrôt pre tých, ktorí chcú byť vo forme. Oriešky a sušené plody dodajú koncentrovanú energiu potrebnú k špičkovým výkonom aj k pretiahnutiu tela po dni v kancelárii.
Allnature zmes svačinka Šport 60 g
1,56 EUR
viac ako 5 ks
Svačinka plná dobrot pro ty, kteří chtějí svůj aktivní den ozvláštnit tropickým sluncem. Ananas, banán s křehkým kokosem a kakaovými boby pro vaše povzbuzení.
Allnature směs svačinka Tropicano 20 g
1,56 EUR
viac ako 5 ks
Desiata plná dobrôt pre tých, ktorí radi zdravo maškrtia. S hrstí orieškov a sušených plodov dodáte telu potrebné minerály i vitamíny. A môžete maškrtiť bez výčitiek.
Allnature zmes svačinka Mlsoun 60 g
1,56 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Desiata plná dobrôt pre každého, kto chce duševne pracovať na plný výkon.
Allnature zmes svačinka Študent 60 g
1,56 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz