Zdravá výživa

Snažíte sa jesť zdravo a potrebujete pár nápadov, ako vylepšiť váš zdravý jedálniček? Pre udržiavanie zdravého životného štýlu sú informácie, ktoré vám rozšíria obzory veľmi dôležité. Najrôznejšie rady, tipy a články vám vysvetlí rozdiely medzi raw stravou a jedálničkom pre vegánov, odporučí vám tie najlepšie oleje, zasvätí vás do tajov orieškov aj vlákniny a ponúknu vám recepty na zdravé maškrtenie. Získajte dostatok informácií, ktoré prispejú k vášmu zdraviu!

Autor
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Kvalitná horká čokoláda je plná vitamínov a antioxidantov, ktoré majú pozitívny zdravotný prínos a môžu tiež pomôcť vám schudnúť.
Ste závislí na sladkom? Kvalitná čokoláda vám neuškodí
Michaela Hynková
4.9.2017
Máte radi sušené ovocie? Možno ste sa už stretli s termínom lyofilizované ovocie, ktoré prinieslo revolúciu v sušení ovocia. Ak vám tento termín dosiaľ ale nič nehovoril, radi vám ho v dnešnom článku viac priblížime.
Čo znamená lyofilizované ovocie?
Kateřina Doul
24.8.2017
Desať superpotravín pre diétny jedálniček.
Čo by vo vašom jedálničku nemalo chýbať?
Michaela Hynková
4.8.2017
Príloha je dôležitou súčasťou pokrmov a v žiadnom prípade by sa nemala vynechávať. Je nevyhnutným zdrojom sacharidov, ktoré dodávajú energiu, podporujú činnosť mozgu, pomáhajú tráviť bielkoviny a večer pripravujú telo na spánok.
Prílohy áno, ale pozor aké zvolíte!
Michaela Hynková
17.7.2017
Premýšľali ste však niekedy nad tým, ako vyrobiť ryžové rezance doma?
Ako vyrobiť ryžové cestoviny?
Kateřina Doul
12.6.2017
Orechy sú nielen zdravým maškrtením, ale zároveň veľmi obľúbenou pochúťkou. Aby ste al skutočne potešili svoje chuťové poháriky či nepridali zlé orechy do pripravovaného dezertu, prezradíme vám, ako spoznať zatuchnuté orechy.
Ako spoznať zatuchnuté orechy?
Kateřina Doul
6.6.2017
Cukry prijímame ako priamo, tak veľkú časť tvoria takzvané skryté cukry. Väčšina osôb veľakrát ani netušia, v čom všetkom sú cukry ukryté. V takom momente sa cukry stávajú naším veľkým nepriateľom.
Nie je cukor ako cukor
Kateřina Doul
29.5.2017
Neviete si svoj život predstaviť bez sladkého, napriek tomu by ste radi žili zdravo? Aj keď by sa to všeobecne nemalo s cukrom preháňať, nie je cukor ako cukor. Preto sa dnes pozrieme na to, prečo dať prednosť sladenia trstinovým cukrom.
Výhody trstinového cukru - je zdravší?
Kateřina Doul
29.5.2017
V posledných rokoch je veľmi obľúbená stevia rastlina, z ktorej sa práve pripravuje prírodné sladidlo, a ktorá dokonca neobsahuje žiadne kalórie.
Ako používať stéviu
Kateřina Doul
15.5.2017