Sanct Bernhard Zázvorové cukríky BIO 170 g

Sanct Bernhard Zázvorové cukríky BIO 170 g
Zázvor skvele účinkuje, ak ste prechladnutí alebo máte nádchu.
Cena vr. DPH:
3,96 EUR
viac ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
piatok 23.11.
Kód10006
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Keď ochutnáte Sancti Bernhard cukríky, spojí sa vám v ústach naraz hneď niekoľko zaujímavých chutí. Najkvalitnejšie zázvorové korene, z ktorých ucítite tradičnej sladkosť a zároveň pikantná horkosť, sú pestované v ekologickom poľnohospodárstve. Ochutnajte výnimočnú chuť týchto BIO cukríkov, a staňte sa gurmánom.

Zázvor je známy pre svoju horkú a korenistú chuť a blahodarné účinky, ktoré podporujú správne trávenie. Zázvor skvele účinkuje, ak ste prechladnutí alebo máte nádchu. Navyše môže mierniť nevoľnosti v tehotenstve a má tiež afrodiziakálne účinky. Pikantnosť spolu s príjemnými účinkami robí zo zázvoru naprosto jedinečnú ingredienciu každej cukrovinky, ktorá ho bude obsahovať.

Sancti Bernhard BIO cukríky sa podľa starej a osvedčenej tradície varí v medených kotloch nad ohňom a potom sú vyrábané ručne. Vráťte sa do detstva, do čias vašich babičiek, kedy všetko bolo vyrábané len z prírodných zdrojov a tradičným spôsobom bez chemikálií. Pri tvorbe týchto tradičných cukríkov sú používané jedine prírodné rastlinné a ovocné výťažky, bez umelých farbív a aróm.

Vhodné pre:
Deti i dospelých bez obmedzenia.

Použití:
Cukrík cmúľajte v ústach kedykoľvek v prípade potreby.

Zloženie:
Trstinový cukor, pšeničný bezlepkový sirup, regulátor kyslosti kyselina citrónová, prášok zo zázvoru (1%), extrakt zo zázvoru (0,15%)

Obsah:
170 g

Nutričné hodnoty v 100 g:

Energetická hodnota 1694 kJ / 399 kcal
Tuky 0 g

Sacharidy
z toho cukry

100 g
97,5 g

Bielkoviny

0 g

Soľ 0 g
Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú:
Zákazníci k tomuto výrobku kupujú