Vitamin bottle

Fľaša plná vitamínov je skvelou voľbou pre všetkých tých, ktorí potrebujú doplnok pestrej stravy v podobe prírodných vitamínov. V malých fľaštičkách nájdete celý rad najrôznejších vitamínov, ktoré podporia váš organizmus. Sú vhodným doplnkom každej diéty, jedálnička zostaveného nutričnými poradcami i športovými trénermi. Nezaobídu sa bez nich športovci alebo ľudia s vysokou fyzickou záťažou a veľmi dôležité sú vitamíny pre seniorov, osoby v rekonvalescencii a osoby, ktorých trápia nejaké zdravotné ťažkosti. Kúpte si vitamíny v prírodnej forme, aby ste sa cítili lepšie a váš organizmus bol plný energie!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť15 produktov
Vitamín-Bottle Vitamín C s výťažkom z hroznových kôstok 50 ml. Doplnok stravy s vitamínom C obohatený o výťažok z hroznových jadier, ktorý pôsobí ako antioxidant a má priaznivý vplyv na normálnu funkciu imunitného systému.
Vitamin Bottle C vitamín výťažok z hroznových jadier 50ml
9,90 EUR
Skladom > 5 ks
Vitamín-Bottle Fénix 7 50 ml je unikátny produkt, ktorý obsahuje olejový extrakty zo 7 rastlín. Obsiahnuté účinné látky okrem iného prispievajú k prirodzenej obranyschopnosti organizmu a k normálnemu tráveniu.
Vitamin Bottle Fénix7 50 ml
9,90 EUR
Skladom > 5 ks
Vitamín-Bottle Pestrec mariánsky + púpava 50 ml je doplnok výživy, ktorý obsahuje za studena lisovaný olej z pestreca mariánskeho. V kombinácii s púpavou pôsobí okrem iného ako prebiotikum a antioxidant.
Vitamín-Bottle Pestrec mariánsky + púpava 50 ml
9,90 EUR
Skladom 5 ks
Vitamín-Bottle diatomit So + Zn + Mg + Si 30 kapsúl obsahuje minerálne látky, ktoré prispievajú okrem iného k normálnej funkcii imunitného systému a k udržaniu dobrého zraku, kostí, vlasov, nechtov a pokožky.
Diatomit Se, Zn, Mg, Si, 30 kapsúl
9,90 EUR
Skladom 4 ks
Vitamín-Bottle Makový olej 30 kapsúl je unikátny produkt, ktorý obsahuje za studena lisovaný olej s omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami a celou radou minerálnych látok s priaznivým vplyvom na ľudský organizmus.
Vitamin Bottle Makový olej 30 kaps
9,90 EUR
Skladom 3 ks
Vitamín-Bottle Omega Fyto Complex 30 kapsúl je unikátny výživový doplnok so vzácnymi nenasýtenými mastnými kyselinami EPA a DHA. Podporuje okrem iného prirodzenú obranyschopnosť, imunitný systém a kardiovaskulárny systém.
Vitamin-Bottle Omega Fyto Complex 30 cps.
9,90 EUR
Skladom 3 ks
Vitamín-Bottle Ganoderma a Shiitake 30 kapsúl je výživový doplnok, ktorý obsahuje vzácne extrakty z dvoch veľmi známých húb shiitake a reishi, ktoré okrem iného podporujú prirodzenú obranyschopnosť a imunitný systém.
Ganoderma a shiitake 30 cps.
9,90 EUR
Skladom 2 ks
Vitamín-Bottle Pestrec mariánsky + žihľava 50 ml je doplnok stravy, ktorý obsahuje za studena lisovaný olej z pestreca mariánskeho. V kombinácii so žihľavou okrem iného antioxidačne a podporuje činnosť srdca.
Vitamin-Bottle Pestrec mariánsky + žihľava 50 ml
9,90 EUR
Skladom 1 ks
Vitamín-Bottle Grapefruit plus 30 ml. Doplnok stravy grapefruit a sezamový olej. Okrem iného podporuje imunitný systém a priaznivo pôsobí na činnosť žalúdka a pečene.
Vitamin Bottle Grapefruit olej 30 ml
9,90 EUR