Vit Vit Pediatrics

Detská kozmetika od španielskej spoločnosti Diet Esthetic sa vyznačuje najmä svojím veľmi šetrným zložením, ktoré obsahuje vždy minimálne 90% prírodných zložiek. Prípravky Vit Vit Pediatrics majú hypoalergénne zloženie, ktoré minimalizuje možnosť vzniku alergických reakcií na citlivej detskej pokožke. Kozmetika pre deti Vit Vit neobsahuje sulfáty, umelé farbivá, parabény, ftaláty, alergény ani iné škodlivé látky. Bohaté zloženie prípravkov obsahuje množstvo prírodných látok, ktoré pôsobia pozitívne na detskú pokožku. Používajte na jemnú pokožku detí kvalitné kozmetické prípravky.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť6 produktov
Šetrný sprchový gél s bohatým prírodným zložením je možné používať na telo aj na vlásky detí, zanecháva ich hebké a dokonale čisté.
Sprchový gél a šampón 2v1 pre deti Diet Esthetic 300 ml
11,64 EUR7,99 EUR
Skladom 2 ks
Detské telové mlieko s bohatým prírodným zložením, ktoré pokožku nedráždi, zanecháva ju jemnú, upokojenú a hĺbkovo hydratovanú.
Telové mlieko pre deti Diet Esthetic 300 ml
12,81 EUR9,44 EUR
Skladom > 5 ks
Šetrný detský krém má bohaté prírodné zloženie, ktoré detskú pokožku dôkladne ošetruje a odstraňuje všetky jej podráždenia v oblasti plienok.
Upokojujúci krém na zapareniny Diet Esthetic 100 ml
12,81 EUR8,59 EUR
Skladom > 5 ks
Ochranný prípravok pre bezpečný pobyt detí na slnku je vode odolný, neobsahuje žiadne škodlivé látky a spoľahlivo ochráni citlivú pokožku detí pred UVA a UVB žiarením.
Krém na opaľovanie pre deti SPF50+ Diet Esthetic 35 ml
3,47 EUR2,18 EUR
Skladom > 5 ks
Pleťový krém s bohatým prírodným zložením je určený pre citlivú pleť detí, zanecháva ju jemnú, upokojenú, pružnú a prirodzene vláčnu.
Krém na tvár pre deti Diet Esthetic 50 ml
13,59 EUR10,16 EUR
Skladom > 5 ks
Jemná kolínska voda s bohatým prírodným zložením je určená pre citlivú pokožku detí, zanecháva ju jemnú, upokojenú a nádherne prevoňanú príjemnou vôňou čistoty.
Diet Esthetic Vit Vit Pediatrics kolínská voda 100 ml
10,47 EUR7,26 EUR
Skladom > 5 ks