Vegan proteín - čistá sila z rastlín

Kvalitné ingrediencie z rastlín
Proteínový drink obsahuje kvalitný BIO suroviny. Konopný, tekvicový alebo slnečnicový prášok obsahujú dôležité bielkoviny a sú navyše bohaté na minerálne látky a vitamíny. Všetky suroviny vypestované v prísne kontrolovanom ekologickom poľnohospodárstve, kedy sú dodržiavané všetky podmienky dôležité pre šetrné správanie k životnému prostrediu. Ide tak o skutočne čistý zdroj energie pochádzajúce z prírody.

Vhodné nielen pre vegánov
Vďaka využitiu rastlinných proteínov izolovaných výhradne z rastlinných zdrojov sa jedná o výbornú alternatívu pre doplnenie bielkovín pre všetkých, ktorí nekonzumujú žiadne živočíšne produkty. Zároveň tento proteín ocenia všetci, ktorí túžia po chutnom a účinnom drinku pre pridanie bielkovín do stravy. Proteín neobsahuje laktózu a je teda vhodný predovšetkým pre všetkých, ktorí trpia intolarenciou na mlieko a mliečne produkty.

Doplnenie dobre vstrebateľných a využiteľných proteínov
Bielkoviny obsiahnuté v rastlinách sú všeobecne známe pre svoje dobré vstrebávanie. Proteín bol navrhnutý a namiešaný tak, aby obsahoval čo najširšie spektrum rôznych bielkovín. To znamená, že telo získa vynikajúci stavebný materiál pre svalovú regeneráciu a efektívnejšie využívanie tukových zásob. Nápoj a všeobecne dostatočné prijímanie zdrojov proteínov je veľmi dôležitou súčasťou zdravého jedálnička.

Vynikajúca chuť
Nielen že má proteínový nápoj vynikajúce výživové hodnoty, ale ponúka aj skvelú chuť. Existuje niekoľko veľmi podarených príchutí a každý si môže vybrať, čo mu bude najviac vyhovovať. Príprava je veľmi jednoduchá a nápoj stačí rozmiešať vo vode, prípadne možno zmes pridať do koktejlov, do jogurtu alebo kaše.
Autor: Šárka Stuchlíková

Alternatívne produkty