Ústní vody

Ústna voda neslúžia iba na to, aby z vášho dychu neboli cítiť raňajky a váš dych bol krásne svieži. Ústne vody sú tiež účinnou prevenciou pred tvorbou zubného kameňa a zápalu ďasien aj v ústnej dutine. Vďaka svojmu zloženiu dokáže ústna voda účinne bojovať proti baktériám, ktoré sa usadzujú na zuboch či ďasnách. Medzi obľúbené patrí napríklad Listerine ústna voda, bylinné ústne vody alebo špeciálne detská ústna voda, ktorá pomôže zničiť všetko, na čo zubná kefku nestačil.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť16 produktov
Bylinná ústna voda Sancti Bernhard s obsahom bylinných extraktov a silíc slúži k pravidelnej hygiene ústnej dutiny. Tradičná receptúra, ktorá posilní ústnu mikroflóru.
Bylinná ústna voda Sancti Bernhard 200 ml
8,41 EUR3,99 EUR
Skladom > 5 ks
Herbadent bylinná ústna voda 400 ml je určená na pravidelnú celkovú hygienu ústnej dutiny a jej výplachy, ktoré napomáhajú okrem iného aj k znižovaniu vzniku zubného kazu, riziká zápalov a paradentózy. Vhodná od 3 rokov veku.
Herbadent bylinná ústna voda 400 ml
3,63 EUR
Skladom 2 ks
Listerine Smart Rinse Berry neobsahuje alkohol a má jemnú príchuť, zároveň efektívne ničí škodlivé baktérie a pomáha predchádzať ochorenia ďasien.
Listerine Smart Rinse Berry ústna voda 250 ml
2,90 EUR
Skladom 1 ks
Naučte svoje deti správnej ústnej hygiene a kúpte im ich vlastné ústnu vodu! Ústna voda Listerine je určená pre deti už od šiestich rokov a má veľmi jemnú mentolovú príchuť.
Listerine pre deti 6+ Mint ústna voda 250 ml
2,90 EUR
Skladom 1 ks
Najhľadanejšie: