Ústní vody

Ústna voda neslúžia iba na to, aby z vášho dychu neboli cítiť raňajky a váš dych bol krásne svieži. Ústne vody sú tiež účinnou prevenciou pred tvorbou zubného kameňa a zápalu ďasien aj v ústnej dutine. Vďaka svojmu zloženiu dokáže ústna voda účinne bojovať proti baktériám, ktoré sa usadzujú na zuboch či ďasnách. Medzi obľúbené patrí napríklad Listerine ústna voda, bylinné ústne vody alebo špeciálne detská ústna voda, ktorá pomôže zničiť všetko, na čo zubná kefku nestačil.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť9 produktov
Bylinná ústna voda Sancti Bernhard s obsahom bylinných extraktov a silíc slúži k pravidelnej hygiene ústnej dutiny. Tradičná receptúra, ktorá posilní ústnu mikroflóru.
Bylinná ústna voda Sancti Bernhard 200 ml
5,09 EUR
Skladom > 5 ks
Herbadent bylinná ústna voda 400 ml je určená na pravidelnú celkovú hygienu ústnej dutiny a jej výplachy, ktoré napomáhajú okrem iného aj k znižovaniu vzniku zubného kazu, riziká zápalov a paradentózy. Vhodná od 3 rokov veku.
Herbadent bylinná ústna voda 400 ml
3,61 EUR
Skladom 1 ks
Intenzívne osviežujúci účinok ratanhové ústnej vody je daný rastlinnými výťažkami a prírodnými éterickými olejmi.
Weleda Ústná voda Ratanhia 50 ml
6,90 EUR
Skladom 1 ks
Neobyčejně osvěžující zážitek přímo pro vás! Ústní voda byla vyvinuta tak, aby pomáhala udržovat vaši ústní dutinu zdravou a svěží.
Extra osvěžující ústní voda (Extra Refreshing Mouthwash) 500 ml
6,50 EUR
Ústní voda s obsahem dubového uhlí účinně pečuje o dutinu ústní. Chrání zuby před plakem a zubním kazem a zanechá vaše zuby zdravé a zářivě bílé.
Extra bělicí ústní voda s černým uhlím (Extra Whitening Mouthwash With Black Charcoal) 500 ml
8,40 EUR