Upokojujúci hydratačný denný krém Dermedic Tolerans RECENZIA

Keď som mala možnosť vyskúšať výrobky z radov Dermedic, čakalo ma dlhé rozhodovanie, aké vlastne vyskúšam. Keď som si prezerala produkty, všimla som si upokojujúceho hydratačného denného krému. A povedala som si: ,, Žiadny krém na pleť nevyužívam, mám ju ale suchú, čo tak ho vyskúšať? ". Vybrala som si ho teda a musím povedať, že ma naozaj nesklamal.

Už zo začiatku zaujme svojim jednoduchým dizajnom, ktorý sa páči veľa ľuďom. Nie je prezdobený a pripadá mi, ako by bol vyrobený v lekárni. Táto rada má vlastne za cieľ lepšiť, takže sa tomuto vzhľadu nemôžeme čudovať. Vyzerá presne tak, ako by mal.

Zo začiatku som bola naozaj prekvapená spôsobom aplikácie. Než som prišla na to, koľko si mám na tvár aplikovať, tak mi často vytieklo krému viac, ako som chcela. Keď som sa ale s týmto druhom zoznámila, tak som ho ocenila.

Konzistencia je bielej farby. Parfumáciu som skoro žiadnu necítila, ale to mi v žiadnom prípade nevadilo. Nie som veľmi rada, keď niečo vonia až moc. Preto som túto vlastnosť ocenila.

Nanášanie je naozaj jednoduché. Bála som sa, že po nanesení budem cítiť na tvári taký ten "lepkavý" pocit, to sa ale nestalo. Krém sa veľmi rýchlo vstrebal. Za túto vlastnosť som bola naozaj rada!

Celkovo by som tento krém zhodnotila ako naozaj vynikajúci. Mám ho skoro tri mesiace a stále je v ňom najmenej polovica. Má všetky vlastnosti, ktoré sú u mňa dôležité: rýchlo sa vstrebáva, nemá prílišnú parfumáciu a dlho vydrží. Za dobrú cenu zoženiete kvalitnú starostlivosť o vašu pleť.

Výrobok pre Vás otestovala: Kristýna Fričová