Tyčinky

Potřebujete rychle doplnit energii a máte chuť na něco opravdu luxusního? Pořiďte si zdravou a výživnou tyčinku! Tyčinky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních čistě rostlinných ingrediencí, které jsou dobře stravitelné a plné energie. Jsou vhodné zejména pro sportovce a osoby s velkou fyzickou zátěží. Velmi chutné tyčinky vám pomohou proti hladu a ztrátě energie při horském výšlapu, při vyjížďce na kole i při cvičení v posilovně. Dopřejte si velkou dávku energeticky vyvážených ingrediencí uložených do malé tyčinky!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť25 produktov
Allnature proteínová tyčinka s príchuťou karamelu a vanilky je skvelou rýchlou desiatou, ktorá zaručene zaženie chuť na sladké a zároveň vám dodá dostatok energie pred tréningom.
Allnature Proteínová chrumkavá tyčinka 32% vanilka a karamel 45 g
1,73 EUR
Skladom > 5 ks
Allnature proteínová tyčinka s mliečnou čokoládovou polevou a s príchuťou sviežej maliny a neodolateľnej sušienky je chutnou desiatou, ktoré nikto neodolá. Naviac je skvelým zdrojom energie a proteínov.
Allnature Proteínová tyčinka 35% malina a sušienka 45 g
1,73 EUR
Skladom > 5 ks
Allnature proteínová tyčinka s arašidmi, karamelom a polevou z mliečnej čokolády je ideálnou rýchlou desiatou, ktorá vám dodá dostatočné množstvo energie, potrebných živín a navyše zaženie chuť na sladké.
Allnature Proteínová nízkosacharidová tyčinka 33% karamel a arašídy 45 g
1,73 EUR
Skladom > 5 ks
Vynikajúca a neuveriteľne voňavá proteínová tyčinka plná vitamínov s príchuťou banánu, s ktorou počas chvíle získate potrebné živiny. Obsahuje 32% bielkovín a je vhodná aj pre bezlepkovú a proteínovú diétu.
Allnature Proteínová tyčinka 32% banánová 35 g
1,38 EUR
Skladom > 5 ks
Chrumkavá kakaová tyčinka obsahuje pufované quinou v BIO kvalite, obalenú do kakaovej hmoty bez prídavku rafinovaného cukru a lepku.
Quinoa tyčinka s kakaom BIO QUINUA REAL 20 g
1,77 EUR1,04 EUR
Skladom > 5 ks
Lahodná chrumkavá tyčinka s kúskami mandlí obsahuje rafinovaný cukor ani lepok, má vysokú energetickú hodnotu a je tak skvelou voľbou pre deti, dospelých i športovcov.
Quinoa tyčinka s mandľami BIO QUINUA REAL 20 g
1,77 EUR1,04 EUR
Skladom > 5 ks
Výživná chrumkavá tyčinka s exotickým nádychom obsahuje kokos, quinou a ryžový sirup, ktorý zaisťuje jej lahodnú a sladkú chuť.
Quinoa tyčinka s kokosom BIO QUINUA REAL 20 g
1,77 EUR1,04 EUR
Skladom > 5 ks
Bezlepková BIO tyčinka plná zdravia. Nemala by chýbať vo vašej kabelke, aktovke či batôžku.
BIO Tyčinka Spirulina a citrón Sanct Bernhard 40 g
1,93 EUR1,61 EUR
Skladom > 5 ks
Bezlepková tyčinka má príchuť arónie. Skvelá desiata, ktorá vám dodá energiu v škole aj na cestách.
BIO Tyčinka Arónia Sanct Bernhard 30 g
1,53 EUR1,27 EUR
Skladom > 5 ks