Tvár

Krásna ženská tvár priťahuje pozornosť mužov, preto sa väčšina žien líči každý deň. Aby pleť nebola príliš zaťažovaná, je ideálne používať prírodné líčenie. Na zdokonalenie pleti môžete použiť korektor a šetrný make-up od značky Bo.ho. Všetky kozmetické prípravky majú prírodné zloženie, ktoré o pleť jemne stará a navyše ju nádherne zdokonalí. Prírodný púder je špeciálnou kozmetickou bodkou, ktorá neobsahuje žiadne zaťažujúce alebo dráždivé látky a dodá pleti zamatovú jemnosť. Líčenie s dekoratívnou kozmetikou Bo.ho je šetrné a jednoduché, bez zaťaženia vašej pleti. Podčiarknite prirodzenú krásu svojej pleti prírodnými líčidlami!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť12 produktov
BO.HO Korektor Beige Diaphane jedinečne skryje všetky drobné nedokonalosti pleti. Poskytuje perfektné a dlhodobé krytie, po nanesení pleť zjednotí, dokreslia tvár a vráti mu zdravý vzhľad.
Korektor Beige diaphane Bo.ho 3,5 g
9,56 EUR
BO.HO Púder Beige doré má veľmi jemnú textúru, ktorá zjednotí pleť a docielite s ňou bezchybného vzhľadu aj bez make-upu. Unikátna báza púdru sa perfektne vstrebáva a zanecháva prirodzený a zamatový výsledok.
Puder Beige doré Bo.ho 4,5 g
9,96 EUR
BO.HO Púder Beige Diaphane má veľmi jemnú textúru, ktorá zjednotí pleť a docielite s ňou bezchybného vzhľadu aj bez make-upu. Unikátna báza púdru sa perfektne vstrebáva a zanecháva prirodzený a zamatový výsledok.
Púder Beige diaphane Bo.ho 4,5 g
9,96 EUR
BO.HO Tvárenka Bois de rose zabezpečuje počas okamihu vašej pleti mladistvý a rozjasnený vzhľad. Veľmi dobre sa nanáša a perfektne priľne k pleti, na ktorej vytvára prirodzený film a udržuje ju krásnu po celý deň.
Tvárenka Bois de rose Bo.ho 4,5 g
9,96 EUR
BO.HO Korektor Beige hale jedinečne skryje všetky drobné nedokonalosti pleti. Poskytuje perfektné a dlhodobé krytie, po nanesení pleť zjednotí, dokreslí tvár a vráti mu zdravý vzhľad.
Korektor Beige halé Bo.ho 3,5 g
9,56 EUR
BO.HO Make-up Beige Clair perfektne kryje všetky nedokonalosti pleti, zjednocuje jej odtieň a zároveň ju krásne vyhladzuje. Textúra make-upu je ľahká a jemná, neupcháva póry a ani sa neusadzuje v drobných linkách.
Make up Beige Clair Bo.ho 30 ml
14,36 EUR
BO.HO Korektor Vert dokonale skryje akné, jazvy, zneutralizuje začervenané miesta, červené škvrny a rozšírené žilky. Tuhý korektor vo forme praktickej tyčinky sa nanáša pod make-up a je na 100% z prírodných zdrojov.
Korektor Vert Bo.ho 3,5 g
9,56 EUR
Unikátny bronzer BO.HO zahalí vašu tvár aj telo do ohromujúcej tvári! Efektívne zosilnie vaše opálenie, takže sa pleť krásne rozžiari a vyzerá zdravo. Tento kozmetický zázrak môžete použiť v zime aj v lete, pretože pleť vyživuje.
Bronzer Terre d´Opale Bo.ho 9 g
11,16 EUR
BO.HO Make-up Sable doré perfektne kryje všetky nedokonalosti pleti, zjednocuje jej odtieň a zároveň ju krásne vyhladzuje. Textúra make-upu je ľahká a jemná, neupcháva póry a ani sa neusadzuje v drobných linkách.
Make up Sable doré Bo.ho 30 ml
14,36 EUR
Značka Bo.po pochádza z Francúzska, ponúka prírodnú bio kozmetiku. Jedinečný make-up má veľmi ľahkú textúru, je jemný a napriek tomu má výborné krycie vlastnosti.
Make up Beige Rose Bo.ho 30 ml
14,36 EUR
Oranžový korektor kryje kruhy pod očami a maskuje ďalšie prípadné nedokonalosti pleti.
Korektor oranžový Bo.ho 3,5 g
9,56 EUR
Žltý korektor pomáha maskovať kruhy pod očami a ďalšie nedokonalosti pleti.
Korektor žltý Bo.ho 3,5 g
9,56 EUR