Tvár

Krásná ženská tvář přitahuje pozornost mužů, proto se většina žen líčí každý den. Aby pleť nebyla příliš zatěžována, je ideální používat přírodní líčení. Ke zdokonalení pleti můžete použít korektor a šetrný make-up od značky Bo.ho. Všechny kosmetické přípravky mají přírodní složení, které o pleť jemně pečuje a navíc ji nádherně zdokonalí. Přírodní pudr je speciální kosmetickou tečkou, která neobsahuje žádné zatěžující nebo dráždivé látky a dodá pleti sametovou jemnost. Líčení s dekorativní kosmetikou Bo.ho je šetrné a snadné, bez zatížení vaší pleti. Podtrhněte přirozenou krásu své pleti přírodními líčidly!

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť245 produktov
Unikátny bronzer BO.HO zahalí vašu tvár aj telo do ohromujúcej tvári! Efektívne zosilnie vaše opálenie, takže sa pleť krásne rozžiari a vyzerá zdravo. Tento kozmetický zázrak môžete použiť v zime aj v lete, pretože pleť vyživuje.
Bronzer Terre d´Opale Bo.ho 9 g
11,16 EUR
BO.HO Make-up Beige Clair perfektne kryje všetky nedokonalosti pleti, zjednocuje jej odtieň a zároveň ju krásne vyhladzuje. Textúra make-upu je ľahká a jemná, neupcháva póry a ani sa neusadzuje v drobných linkách.
Make up Beige Clair Bo.ho 30 ml
14,36 EUR
BO.HO Korektor Vert dokonale skryje akné, jazvy, zneutralizuje začervenané miesta, červené škvrny a rozšírené žilky. Tuhý korektor vo forme praktickej tyčinky sa nanáša pod make-up a je na 100% z prírodných zdrojov.
Korektor Vert Bo.ho 3,5 g
9,56 EUR
BO.HO Púder Beige Diaphane má veľmi jemnú textúru, ktorá zjednotí pleť a docielite s ňou bezchybného vzhľadu aj bez make-upu. Unikátna báza púdru sa perfektne vstrebáva a zanecháva prirodzený a zamatový výsledok.
Púder Beige diaphane Bo.ho 4,5 g
9,96 EUR
BO.HO Púder Beige doré má veľmi jemnú textúru, ktorá zjednotí pleť a docielite s ňou bezchybného vzhľadu aj bez make-upu. Unikátna báza púdru sa perfektne vstrebáva a zanecháva prirodzený a zamatový výsledok.
Puder Beige doré Bo.ho 4,5 g
9,96 EUR
Unikátny bronzer BO.HO zahalí vašu tvár aj telo do krásnej žiari a zosilnie vaše opálenie, takže sa pleť rozžiari a vyzerá zdravo. Tento kozmetický zázrak môžete použiť v lete aj v zime, pretože pleť navyše vyživuje.
Bronzer Terre de Toscane Bo.ho 9 g
11,16 EUR
BO.HO Make-up Sable doré perfektne kryje všetky nedokonalosti pleti, zjednocuje jej odtieň a zároveň ju krásne vyhladzuje. Textúra make-upu je ľahká a jemná, neupcháva póry a ani sa neusadzuje v drobných linkách.
Make up Sable doré Bo.ho 30 ml
14,36 EUR
Značka Bo.po pochádza z Francúzska, ponúka prírodnú bio kozmetiku. Jedinečný make-up má veľmi ľahkú textúru, je jemný a napriek tomu má výborné krycie vlastnosti.
Make up Beige Rose Bo.ho 30 ml
14,36 EUR
Dlhotrvajúci vodeodolný zmatňujúci make up, ktorý vydrží až 18 hodín. Zjednocuje tón pleti, hydratuje a zakryje nedokonalosti pleti. Zanecháva pleť hodvábne jemnú a krásnu.
Dermacol Matt Control make-up 01 30 ml
7,60 EUR
Dlhotrvajúci vodeodolný zmatňujúci make up, ktorý vydrží až 18 hodín. Zjednocuje tón pleti, hydratuje a zakryje nedokonalosti pleti. Zanecháva pleť hodvábne jemnú a krásnu. Dermatologicky testované.
Dermacol Matt Control make-up 04 30 ml
7,60 EUR
Kompaktný matujúci púder z výťažkom z austrálskoho čajovníku na problematickú pleť. Púder podporuje hojenie a zabraňuje tvorbe akné. Vstrebáva nadbytočný kožný maz a neupcháva póry.
Dermacol Acnecover Mattifying Powder 02 Shell 11 g
4,60 EUR
Kompaktný matujúci púder z výťažkom z austrálskoho čajovníku na problematickú pleť. Púder podporuje hojenie a zabraňuje tvorbe akné. Vstrebáva nadbytočný kožný maz a neupcháva póry.
Dermacol Acnecover Mattifying Powder 04 Honey 11 g
4,60 EUR
BO.HO Korektor Beige hale jedinečne skryje všetky drobné nedokonalosti pleti. Poskytuje perfektné a dlhodobé krytie, po nanesení pleť zjednotí, dokreslí tvár a vráti mu zdravý vzhľad.
Korektor Beige halé Bo.ho 3,5 g
9,56 EUR
BO.HO Tvárenka Bois de rose zabezpečuje počas okamihu vašej pleti mladistvý a rozjasnený vzhľad. Veľmi dobre sa nanáša a perfektne priľne k pleti, na ktorej vytvára prirodzený film a udržuje ju krásnu po celý deň.
Tvárenka Bois de rose Bo.ho 4,5 g
9,96 EUR
Aj vďaka kompaktnému púdru môžete vyzerať prirodzene.
E-style Kompaktný zmatňujúci púder Beige Ochre 12g
3,16 EUR
Aj vďaka kompaktnému púdru môžete vyzerať prirodzene.
E-style Kompaktný zmatňujúci púder Light Sunset 12 g
3,16 EUR
Dodajte svojej pleti rozjasnenie aj počas náročného dňa.
E-style Kompaktný púdrový rozjasňovač Pearl Dust 12 g
4,76 EUR
Dodajte svojej pleti rozjasnenie aj počas náročného dňa.
E-style Kompaktný púdrový rozjasňovač Sunshine 12 g
4,76 EUR
Dodajte svojej pleti rozjasnenie aj počas náročného dňa.
E-style Kompaktný púdrový rozjasňovač Pink Haze 12 g
4,76 EUR