Tlak

Vedeli ste, že mať stále rovnaký krvný tlak je viacmenej nemožné? Aj preto sa za nízky tlak považujú hodnoty, ktoré sa dlhodobo pohybujú pod 100/65 mm Hg, a za vysoký tlak sa označuje hranice, ktorá presahuje 140/90 mm Hg. Kým nižší tlak sa prejavuje závratmi a pocitmi chladu, vyšší krvný tlak ohrozuje srdce aj cievy. Krvný tlak ale nebolí, a preto je dôležité ho mať pod kontrolou. Pomôcť vám môžu ako návštevy u lekára, tak tlakomery krvného tlaku. Ak trpíte vysokým alebo naopak nízkym tlakom, majte doma po ruke merač krvného tlaku. Na zníženie krvného tlaku či naopak jeho zvýšení vám môžu pomôcť nielen lieky, ale aj prírodné suroviny.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť23 produktov
Kustovnica čínska je považovaná za symbol zdravia, pohody, sily, vytrvalosti, krásy, sexuálnej potencie a túžby.
Allnature Goji - Kustovnica čínska sušená 500 g
8,00 EUR
Skladom > 5 ks
Kustovnice čínská je považována za symbol zdraví, pohody, síly, vytrvalosti, krásy, sexuální potence a touhy.
Goji kustovnica čínska sušená Allnature 100 g
1,70 EUR
Skladom > 5 ks
Plody Goji pôsobia blahodárne na celý organizmus.
Allnature Goji sušená 250 g
4,11 EUR
Skladom > 5 ks
Plody Goji pôsobia blahodárne na celý organizmus.
Goji kustovnica čínska sušená Allnature 1kg
13,80 EUR
Chlorella pomáha k detoxikácii organizmu a zníženie jeho prekyslenie. Tiež prispieva k prevencii vysokého krvného tlaku, reguluje hladinu cholesterolu, znižuje riziko vzniku srdcových a cievnych ochorení.
Allnature Chlorella BIO 90 g/450 tabliet
11,40 EUR
Skladom > 5 ks
Chlorella je zelená superpotravina, ktorá patrí k najväčším zdrojom bielkovín v rastlinnej ríši! Okrem iného pôsobí antioxidačne a je to ideálny zdroj proteínov pre vegánov, vegetariánov, športovcov a rekonvalescentov.
Allnature Chlorella prášok BIO RAW 100 g
10,80 EUR
Skladom > 5 ks
Čisto prírodná šťava má blahodarný vplyv na ľudský organizmus, obsahuje dôležité látky, ktoré detoxikujú telo a pomáhajú pri mnohých zdravotných problémoch.
Goji kustovnica čínska šťava BIO Elixi 500 ml
14,50 EUR
Skladom > 5 ks
Energy Chanca Piedra je terapeutický bylinný čaj pochádzajúci z byliny Phylanthus ninuri, známe ako "lámač kameňov", ktorá má významný vplyv na naše zdravie.
Energy Chanca Piedra bylinný čaj 105 g
5,80 EUR
Skladom > 5 ks
Energy Stimaral je účinný bioinformačný bylinný koncentrát, ktorý podporuje fyzickú aj psychickú kondíciu, dodáva energiu a pomáha zbaviť sa únavy. Zároveň posilňuje imunitu organizmu.
Energy Stimaral 30 ml
19,60 EUR
Skladom > 5 ks