TIGI

Anglická značka vlasovej kozmetiky Tigi vznikla na konci sedemdesiatych rokov v Londýne. Prípravky, ktoré vyrába, sú vďaka svojej jedinečnej kvalite určené pre profesionálnych kaderníkov, sú ale bežne dostupné aj ostatným spotrebiteľom, ktorí o svoje vlasy radi starajú v pohodlí svojho domova. Tri kozmetické rady ponúkajú odvážny, štýlový aj kreatívny prístup, kde si každý nájde presne svoj štýl. Inovatívne prípravky využívajú moderné technológie aj dlhoročné skúsenosti profesionálnych kaderníkov a dnes je už značka TIGI na popredných priečkach vo svetovom kaderníckom priemysle. Zverte svoje vlasy odborníkom cez krásu a zdravie vlasov!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť131 produktov
Šampón zaceľuje poškodenú štruktúru vlasového vlákna, hĺbkovo vlasy vyživuje a hydratuje, dodáva im jemnosť, pružnosť a nádherný lesk.
TIGI S-Factor Serious Shampoo Šampón na suché vlasy 750 ml
-11 %
16,60 EUR14,76 EUR
viac ako 5 ks
Kondicionér pomáha vlasy ľahko rozčesávať, intenzívne ich hydratuje, vyživuje a regeneruje, navracia vlasom prirodzenú pružnosť, jemnosť a zdravý vzhľad.
TIGI S-Factor Serious (Sensational Repair for Damaged Hair) Obnovujúci kondicionér pre poškodené vlasy 750 ml
-10 %
21,40 EUR19,36 EUR
viac ako 5 ks
Šampón vlasy účinne vyhladzuje, regeneruje a omladzuje, zabraňuje ich lámaniu aj krepovateniu, dodáva vlasom žiarivý vzhľad i zmyselnú vôňu a chráni ich pred tepelným poškodením.
TIGI S-Factor Smoothing Shampoo Šampó pre uhladenie vlasov 750 ml
16,56 EUR
viac ako 5 ks
Lak na vlasy dlhodobo drží tvar účesu, zachováva jeho vzdušnosť a flexibilitu, predchádza vysušovaniu a krepovateniu vlasov, prepožičiava vlasom žiarivý lesk a luxusný vzhľad.
TIGI S-Factor Vivacious Hairspray Lak na vlasy 371 ml
-8 %
11,00 EUR10,16 EUR
viac ako 5 ks
Šampón dodáva vlasom vitalitu, hĺbkovo ich hydratuje, chráni a regeneruje, navracia im prirodzenú pružnosť, krásu a očarujúci lesk.
TIGI S-Factor Health Factor (Daily Dose Shampoo) Šampón pre suché, poškodené, chemicky ošetrené vlasy 750 ml
16,56 EUR
viac ako 5 ks
Šampón vlasy rozjasňuje, oživuje farby a predlžuje ich životnosť, vlasy zostávajú jemnejšie a lesklé, dokonale ošetrené, regenerované, vyživené a so zdravým vzhľadom.
TIGI S-Factor True Lasting Colour Shampoo Šampó pre farbené vlasy 750 ml
-8 %
17,40 EUR15,96 EUR
viac ako 5 ks
Lak na vlasy s extra silnou fixáciou účes spoľahlivo zafixuje alebo pomôže pri jeho tvorbe, drží účes dlho upravený a nádherne lesklý.
TIGI Bed Head (Hard Hold Hairspray) Lak na vlasy silné spevnenie 385 ml
-18 %
7,01 EUR5,72 EUR
viac ako 5 ks
Šampón dokonale rozjasní farbu vlasov, neutralizuje neprirodzený žltý nádych, maximálne vlasy hydratuje a vyživuje, zanecháva je pružnejšie, regenerované a brilantne lesklé.
TIGI Catwalk Fashionista Violet Shampoo Šampón pre blond a melírované vlasy 300 ml
7,36 EUR
viac ako 5 ks
Šampón vlasy hĺbkovo hydratuje, chráni a regeneruje, dodáva im prirodzenú pružnosť, mladistvú krásu a nádherný lesk.
TIGI S-Factor Diamond Dreams Shampoo Šampón pre lesk a ochranu farby 750 ml
14,76 EUR
viac ako 5 ks
Šampón vlasy spoľahlivo čistí, dodáva im extra veľký objem, hĺbkovo vlasy vyživuje, navracia im prirodzenú hydratačnú rovnováhu a očarujúci lesk.
TIGI S-Factor Stunning Volume Shampoo Šampó pre objem 750 ml
-11 %
16,20 EUR14,36 EUR
viac ako 5 ks
Kondicionér pomáha vlasy ľahko rozčesávať, zamedzuje ich poletovaniu a dodáva účesu extra veľký objem, hĺbkovo vlasy hydratuje a vyživuje, navracia im pružnosť a zdravý vzhľad.
TIGI S-Factor Stunning Volume Conditioner Kondicionér pre objem750 ml
19,36 EUR
viac ako 5 ks
Šampón vlasy účinne vyhladzuje, regeneruje a omladzuje, zabraňuje ich lámaniu aj krepovateniu, dodáva vlasom žiarivý vzhľad i zmyselnú vôňu a chráni ich pred tepelným poškodením.
TIGI S-Factor Smoothing Shampoo Šampón pre uhladenie vlasov 250 ml
9,36 EUR
viac ako 5 ks
Účinný vlasový kondicionér sa o vlasy dôkladne stará, dodáva im energiu a zanecháva ich jemné, pružné a nádherne lesklé.
TIGI Bed Head Re-Energize Conditioner Revitalizujúci kondicionér na unavené vlasy 750 ml
13,36 EUR
menej ako 5 ks
Účinný kondicionér zväčšuje objem vlasov, zanecháva ich žiarivejšie a plné lesku, uľahčuje rozčesávanie aj následnú úpravu vlasov, príjemne vlasy prevonia.
TIGI Catwalk Your Highness Elevating Conditioner Kondicionér pre objem 250 ml
7,76 EUR
menej ako 5 ks
Šampón oživuje a chráni farbu vlasov, odstraňuje nepríjemné farebné tóny, posilňuje, hydratuje a vyživuje vlasy, ktoré zostávajú regenerované, plné energie, lesklé a prevoňané.
TIGI Catwalk Fashionista Brunette Shampoo Šampón pre hnedé vlasy 300 ml
7,36 EUR
menej ako 5 ks
    Ostatné kategórie: