The Meat Makers


Značka THE MEAT MAKERS vznikla v roku 2005 v litovskom meste Šiauliai. Svoje tradičné produkty dochucujú štipkou soli, čiernym korením a cesnakom, čo stačí na to, aby sa rozvinula jedinečná chuť mäsa. Značka THE MEAT MAKERS ale nechce zostať len pri tomto klasickom spracovaní sušeného mäsa, preto narušila všetky zvyklosti a začala ho spracovávať napríklad aj s vínom, brusnicami, zázvorom alebo medom. Tento ťah sa spoločnosti vyplatil, pretože slávi veľké úspechy vo Švédsku, Fínsku, Švajčiarsku, Veľkej Británii, Pobaltia a teraz sa s jej produktmi môžete zoznámiť aj u nás.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť10 produktov
Mäso na Jerky bar je starostlivo vyberané, jedná sa o prémiové kusy hovädzieho mäsa. Ostatné použité suroviny sú 100% prírodné.
Meat Makers Jerky Bar Cayenne Pepper sušené mäso - tyčinka 50 g
3,60 EUR
Skladom > 5 ks
Jerky bar smoked paprika je vyrobená zo 100% prírodných surovín tej najvyššej kvality.
Meat Makers Jerky Bar Smoked Paprika sušené mäso - tyčinka 50 g
3,60 EUR
Skladom > 5 ks
Beef Jerky Teriyaki 40 g sú tenké plátky hovädzieho stehna okorenené Teriyaki marinádou a následne konzervované sušením. Vďaka svojmu nutričnému zloženiu predstavujú vynikajúce a dobre stráviteľný zdroj bielkovín a energie.
Meat Makers Beef Jerky Teriyaki sušené hovädzie mäso 40 g
3,60 EUR
Skladom 3 ks
Beef Jerky Cracked Black Pepper 40 g sú veľmi tenké plátky hovädzieho mäsa, ktoré boli ochutené marinádou z drveného čierneho korenia. Beef Jerky predstavuje nielen chutnú desiatu, ale zároveň vynikajúci zdroj bielkovín a energie.
Meat Makers Beef Jerky Cracked Black Pepper sušené hovädzie mäso čierne korenie 40 g
3,60 EUR
Skladom > 5 ks
Dried Beefsteak Peppered 200 g je prvý naozajstný sušený biftek vyrobený z hovädzieho stehna! Mäso bolo marinované spolu s korením, cibuľou, cesnakom a soľou a dodá vám ohromné množstvo energie a bielkovín!
Meat Makers Dried Beefsteak Peppered sušený hovädzí biftek s mletým čierným korením 200 g
12,70 EUR
Skladom > 5 ks
Meat Makers Beef Jerky Mild Indian Curry 40 g sú kari korením, vínom, slivkami a ďalšími ingredienciami dochutené plátky z hovädzieho stehna, ktoré sú konzervované sušením. Dokonalý zdroj proteínov a energie nielen pri športe a práci.
Meat Makers Beef Jerky Mild Indian Curry sušené hovädzie mäso kari korenie 40 g
3,60 EUR
Skladom 4 ks
Beef Jerky Sweet Asian Chilli 40 g sú vínom, čili papričkami a ďalšími ingredienciami dochutené plátky hovädzieho stehna, ktoré sú konzervované sušením. Dokonalý zdroj bielkovín a energie nielen pri práci alebo športe.
Meat Makers Beef Jerky Sweet Asian Chilli sušené hovädzie mäso chillii 40 g
3,60 EUR
Skladom > 5 ks
Beef Jerky Mustard & Honey 40 g sú tenké plátky hovädzieho mäsa marinované v mede, horčici a ďalších ingredienciách, ktoré sú konzervované sušením. Vynikajúci zdroj bielkovín a energie nielen pri športe a ťažkej práci.
Meat Makers Beef Jerky Mustard & Honey sušené hovädzie mäso med a horčica 40 g
3,60 EUR
Skladom > 5 ks
Beef Jerky peppered 40g sú korením a ďalším korením dochutené tenké plátky z hovädzieho stehna, ktoré sú konzervované sušením. Jedinečný a dobre stráviteľný zdroj bielkovín a energie pri ťažkej práci alebo pri športe.
Meat Makers Beef Jerky Peppered sušené hovädzie mäso mleté čierne korenie 40 g
3,60 EUR
Skladom 4 ks