The Meat Makers


Značka THE MEAT MAKERS vznikla v roku 2005 v litovskom meste Šiauliai. Svoje tradičné produkty dochucujú štipkou soli, čiernym korením a cesnakom, čo stačí na to, aby sa rozvinula jedinečná chuť mäsa. Značka THE MEAT MAKERS ale nechce zostať len pri tomto klasickom spracovaní sušeného mäsa, preto narušila všetky zvyklosti a začala ho spracovávať napríklad aj s vínom, brusnicami, zázvorom alebo medom. Tento ťah sa spoločnosti vyplatil, pretože slávi veľké úspechy vo Švédsku, Fínsku, Švajčiarsku, Veľkej Británii, Pobaltia a teraz sa s jej produktmi môžete zoznámiť aj u nás.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť4 produkty
Jerky bar smoked paprika je vyrobená zo 100% prírodných surovín tej najvyššej kvality.
Meat Makers Jerky Bar Smoked Paprika sušené mäso - tyčinka 50 g
3,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Meat Makers Turkey Jerky Honey & Mustard 40 g sú sušením konzervované plátky mäsa z morčacích pŕs dochutené medom, horčicou a ďalšími ingredienciami. Vynikajúci zdroj bielkovín a energie nielen pri športe a práci.
Meat Makers Turkey Jerky Honey & Mustard sušené morčacie mäso med a horčica 40 g
3,96 EUR
viac ako 5 ks
Beef Jerky Mustard & Honey 40 g sú tenké plátky hovädzieho mäsa marinované v mede, horčici a ďalších ingredienciách, ktoré sú konzervované sušením. Vynikajúci zdroj bielkovín a energie nielen pri športe a ťažkej práci.
Meat Makers Beef Jerky Mustard & Honey sušené hovädzie mäso med a horčica 40 g
3,96 EUR
viac ako 5 ks
Beef Jerky Original 40 g sú jemne okorenené tenké plátky z hovädzieho stehna, ktoré sú marinované a následne konzervované sušením. Vynikajúca a dobre stráviteľný zdroj proteínov a energie pri ťažkej práci alebo pri športe.
Meat Makers Beef Jerky Original sušené mäso hovädzie 40 g
3,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - pondelok 4.6.