TePe


Tepe je rodinná firma, ktorá vznikla v roku 1965 vo Švédsku. Všetko sa začalo vyvíjať z ručne robeného špeciálne tvarovaného špáradlá, ktoré kopírovalo medzizubný priestor. Roku 1973 vyrobili prvú kefku. Na začiatku deväťdesiatych rokov bola vyrobená prvá medzizubná kefka TePe Original, ktorý získal veľkú podporu stomatologických odborníkov a obľúbenosť u pacientov. Vízia firmy Tepe je zvýšiť informovanosť verejnosti o prevencii zubných kazov, zápalu ďasien a paradentózy pomocou širokej škály medzizubných kefiek a ergonomických zubných kefiek.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť11 produktov
Pre dokonale vyčistené zuby používajte tiež medzizubné kefky TePe Originál s šírkou štetín 0,45 mm. Pravidelným čistením medzizubných priestorov touto kefkou zabránite vzniku zápalu.
TePe Original medzizubná kefka 0,45 mm 8 ks
4,76 EUR
Dôležité pre zdravý chrup je tiež vyčistenie medzizubných priestorov, ktoré s klasickou kefkou nemožné uskutočniť dostatočne účinne. Pre dokonalú hygienu využívajte medzizubné kefky TePe Originál 0,7 mm.
TePe Original medzizubné kefky 0,7 mm 8 ks
5,32 EUR
Aj tá najlepšia kefka na zuby sa nedokáže dostať do medzizubných priestorov a následkom je často zápal ďasien. Medzizubné kefky TePe Originál sú určené pre dokonalé vyčistenie medzizubných priestorov.
TePe Original medzizubné kefky 0,4 mm 8 ks
4,72 EUR
Základom pre zdravie zubov je ich pravidelné čistenie. Medzizubné kefky TePe Originál v šírke 0,5 mm sa hodia pre širšie medzierky medzi zubami. Vďaka pravidelnému čisteniu medzizubných priestorov predídete zubným kazom a zápalu ďasien.
TePe Original medzizubné kefky 0,5 mm 8 ks
-27 %
5,40 EUR3,92 EUR
Starajte sa o svoje zuby dostatočne. Medzizubné kefky TePe Originál sú široké 0,8 mm a hodia sa teda ak máte širšie medzery medzi zubami. Nehrozí tak poraneniu ďasien. Švédska značka TePe je zárukou kvality.
TePe Original medzizubné kefky 0,8 mm 8 ks
4,20 EUR
Ani sebelepšou zubnou kefkou neodstránite zubný povlak a nečistoty z medzier medzi zubami. Medzizubné kefky TePe mix štartovacia sada sú ideálnym riešením, ako mať dokonale čisté a zdravé zuby.
TePe Medzizubné kefky mix 8 veľkostí
-19 %
5,64 EUR4,56 EUR
Mať zdravé zuby je základ. Zubná kefka extra soft s motívmi zvieratiek sú vhodné pre malé deti. Vďaka ergonomickému držadlu im uľahčí správne držanie kefky pri čistení.
TePe Select Compact ZOO Extra Soft zubná kefka 3+1
-22 %
7,16 EUR5,60 EUR
Ani tá najlepšia zubná kefka nedokáže dokonale odstrániť medzizubné plak, ktorý býva zdrojom zápalov ďasien. Preto sú tu medzizubné kefky s rukoväťou Tepe Angle, špeciálne navrhnuté pre efektívne čistenie medzizubných priestorov.
TePe Angle 0,6 mm medzizubné kefky 6 ks
5,28 EUR
Jednozväzková kefka TePe Compact Tuf vám uľahčí čistenie jednotlivých zubov. Kefka má jemné vlákna, ktoré zvládnu vyčistiť aj línie ďasien. Pomôže tiež s dočišťováním a čistením zle dostupných miest alebo prerezávajúcich sa zubov.
TePe Compact Tuff - Jednozväzková zubná kefka
-20 %
2,76 EUR2,20 EUR
Zle vyčistené medzizubné priestory môžu spôsobiť zápal. Medzizubné kefky TePe Originál v šírke 0,6 mm sú určené pre širšie medzery medzi zubami.
TePe Original medzizubné kefky 0,6 mm 8 ks
-24 %
5,15 EUR3,92 EUR