Ten

TEN je luxusní řada výjimečných a velmi účinných produktů s revitalizačním účinkem pro ty, kteří požadují jen to nejlepší! Přípravky inspirované enzymoterapií jsou výsledkem nepřetržitého výzkumu a přináší v sobě ty nejnovější technologie.
Každý z produktů této řady představuje dokonalou směs deseti složek z celého světa, které byly dlouho a pečlivě vybírány. Kaviárový komplex s účinkem proti stárnutí Caviar Age-Control Complex®, ochranný komplex pro stálost barvy Color Hold®, extrakt z afrického kakaa, kyselina hyaluronová, olej z bílých lanýžů, olej z hroznových zrnek, výtažky z bulharské pupalky, arabského kadidla, květu arniky a kúry marockého mydlokoru dokážou proměnit obyčejné a unavené vlasy v neobyčejně krásnou kštici plnou lesku a vitality.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť5 produktov
Luxusné bezsulfátový šampón Alterna - TEN Perfect Blend Shampoo MAXI 250 ml s obsahom komplexu Color Hold ® a UVA / UVB ochrany s revitalizačným účinkom je určený pre tých, ktorí chcú pre svoje vlasy len tú najvyššiu kvalitu.
Alterna TEN Perfect Blend Shampoo - Šampón pre ohromujúci pocit dokonalosti 250 ml
54,98 EUR36,54 EUR
Skladom > 5 ks
TEN Perfect Blend Conditioner je špičkou vlasovej kozmetiky. Nová generácia koncentrovaných aktívne zložiek, ktorá vie riešiť všetky problémy s vlasmi, hĺbkovo hydratovať a vyživiť vlasové vlákna.
Alterna TEN Perfect Blend Conditioner MAXI - Kondicionér pre okamžité zvlhčenie dehydratovaných vlasov 920 ml
157,2 EUR99,95 EUR
Skladom 3 ks
TEN Perfect Blend Masque je perfektné riešenie pre akýkoľvek problém s vlasmi. Táto luxusná maska dodá neuveriteľnú hebkosť a výživu všetkým vlasom. Okrem iného obsahuje aj patentovaný komplex Color Hold ®, ktorý chráni farbu vlasov.
Alterna TEN Hair Masque - Ultra regeneračná maska na vlasy 150 ml
66,42 EUR38,24 EUR
Skladom > 5 ks
Luxusný bezsulfátový šampón Alterna - TEN Perfect Blend Shampoo MAXI 920 ml s obsahom komplexu Color Hold ® a UVA / UVB ochrany s revitalizačným účinkom je určený pre tých, ktorí požadujú pre svoje vlasy len to najlepšie.
Alterna TEN Perfect Blend Shampoo MAXI - Šampón pre ohromujúci pocit dokonalosti 920 ml
141,5 EUR101,8 EUR
Skladom 2 ks
TEN Perfect Blend Conditioner je špičkou vlasovej kozmetiky. Nová generácia koncentrovaných aktívných zložiek, ktorá vie riešiť všetky problémy s vlasmi, hĺbkovo hydratovať, vyživiť vlasové vlákna a zanechať im už po prvom použití
Alterna TEN Perfect Blend Conditioner - Kondicionér pre okamžité zvlhčenie dehydratovaných vlasov 250 ml
51,05 EUR33,40 EUR
Skladom 3 ks