Tehotenstvo

Tehotenstvo je obdobie, ktoré je plné nielen očakávania, ale ktoré je zároveň náročné pre organizmus každej ženy. Počas tehotenstva a potom prípadne aj v čase dojčenia odčerpáva bábätko veľké množstvo vitamínov, minerálov a ďalších živín. Vzhľadom na to, že nie vždy je jedálniček tehotných natoľko pestrý, a to zvlášť v prípade tehotenských nevoľností, je na mieste využiť prírodné doplnky stravy. Tieto komplexné vitamíny pre tehotné či doplnky stravy na podporu otehotnenia dodajú telu najmä látky ako kyselina listová, omega-3 mastné kyseliny či železo, ktoré sú pre bezproblémový priebeh tehotenstva nepostrádateľné.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť15 produktov
NOR-OIL Omega-3 je panenský lososový olej prémiovej kvality a najvyššej čerstvosti.
EuropePharma Nor-oil omega 3 + kys. listová cps.60
20,76 EUR
Telo ženy v čase tehotenstva prechádza veľkými zmenami a žiada doplnenie potrebných vitamínov! Doplnok stravy Femibion 1 je svojím zložením vhodný pre ženy v prvom trimestri tehotenstva a pre ženy, ktoré tehotenstvo v blízkej dobe plánujú.
Femibion 1 s vit. D3 tbl.30
-9 %
16,00 EUR14,50 EUR
Inofolic je určený ženám, ktoré plánujú tehotenstvo a chcú svoje telo na toto obdobie pripraviť. Tentoraz vo výhodnom balení!
Inofolic 3x20 sáčkov
35,96 EUR
Skvelý doplnok stravy pre všetky nastávajúce mamičky.
Elasti-Q Kyselina listová 800 60 tbl.
3,96 EUR
Doplnok stravy vo forme kapsúl s vysokým obsahom vitamínu D, hlavnú zložku všetkých organizmov.
Olimp Gold vit D max 30 kapsúl
6,76 EUR
Prípravok Be Parents je určený pre ženy v produktívnom veku, ktoré chcú otehotnieť.
Natural Medicaments Be Parents 90 tbl.
-44 %
20,00 EUR11,12 EUR
Olimp Folic acid - kyselina listová 30 tbl. je doplnok stravy určený hlavne tehotným ženám. Zúčastňuje sa všetkých vývojových a rastových mechanizmov v organizme a podieľa sa na prenose génových informácií z bunky na bunku.
Olimp Folic acid - kyselina listová 30 tbl.
3,96 EUR
Weleda Čaj pre podporu dojčenia 20 x 2 g veľmi priaznivo podporuje tvorbu materského mlieka a kladne pôsobí na zažívanie kojenca. Zmes je na 100% v BIO kvalite a nezaťažuje organizmus matky ani dieťaťa.
Weleda Čaj pre podporu kojenia 20 x 2 g
-8 %
5,20 EUR4,76 EUR
Olimp Chela Ferr bio complex - železo 30 kapsúl je výživový doplnok novej generácie, ktorý obsahuje ľahko vstrebateľný a veľmi dobre znášaný chelát železa, vitamín C, kyselinu listovú a vitamíny B6 a B12.
Olimp Chelaferr bio komplex - železo 30 kapsúl
3,96 EUR
Olimp Chela Ferr forte - železo 30 kapsúl s inovatívnym zložením obsahuje ľahko vstrebateľný patentovaný chelát železa Ferrochel® TRAACS® obohatený o vitamíny C, B6, B12 a kyselinu listovú.
Olimp Chela ferr forte - železo 30 kapsúl
4,36 EUR
Olimp Ferti Lady 15 vrecúšok je suplement stravy s príchuťou pomarančov, ktorý dopĺňa živiny všetkým ženám, ktoré sa snažia otehotnieť. Receptúra ovplyvňuje nielen normálnu plodnosť, ale aj zdravie budúcej matky a plodu.
Olimp Ferti Lady 135 g
23,96 EUR
Dobře vstřebatelná OMEGA 3 z přírodních zdrojů.
Revital Rodinná Omega 3 60 kapslí
-9 %
10,50 EUR9,56 EUR
Kyselina listová - pro těhotné ženy nezbytnost ...
STARLIFE FOLIC ACID STAR 60 tbl
9,40 EUR