Tehotenstvo

Tehotenstvo je obdobie, ktoré je plné nielen očakávania, ale ktoré je zároveň náročné pre organizmus každej ženy. Počas tehotenstva a potom prípadne aj v čase dojčenia odčerpáva bábätko veľké množstvo vitamínov, minerálov a ďalších živín. Vzhľadom na to, že nie vždy je jedálniček tehotných natoľko pestrý, a to zvlášť v prípade tehotenských nevoľností, je na mieste využiť prírodné doplnky stravy. Tieto komplexné vitamíny pre tehotné či doplnky stravy na podporu otehotnenia dodajú telu najmä látky ako kyselina listová, omega-3 mastné kyseliny či železo, ktoré sú pre bezproblémový priebeh tehotenstva nepostrádateľné.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť14 produktov
Olimp Folic acid - kyselina listová 30 tbl. je doplnok stravy určený hlavne tehotným ženám. Zúčastňuje sa všetkých vývojových a rastových mechanizmov v organizme a podieľa sa na prenose génových informácií z bunky na bunku.
Olimp Folic acid - kyselina listová 30 tbl.
4,28 EUR3,57 EUR
Skladom > 5 ks
Olimp Ferti Lady 15 vrecúšok je suplement stravy s príchuťou pomarančov, ktorý dopĺňa živiny všetkým ženám, ktoré sa snažia otehotnieť. Receptúra ovplyvňuje nielen normálnu plodnosť, ale aj zdravie budúcej matky a plodu.
Olimp Ferti Lady 135 g
21,74 EUR
Skladom > 5 ks
Olimp Chela Ferr bio complex - železo 30 kapsúl je výživový doplnok novej generácie, ktorý obsahuje ľahko vstrebateľný a veľmi dobre znášaný chelát železa, vitamín C, kyselinu listovú a vitamíny B6 a B12.
Olimp Chelaferr bio komplex - železo 30 kapsúl
3,57 EUR
Skladom > 5 ks
NOR-OIL Omega-3 je panenský lososový olej prémiovej kvality a najvyššej čerstvosti.
EuropePharma Nor-oil omega 3 + kys. listová cps.60
23,54 EUR19,21 EUR
Skladom > 5 ks
Doplnok stravy vo forme kapsúl s vysokým obsahom vitamínu D, hlavnú zložku všetkých organizmov.
Olimp Gold vit D max 30 kapsúl
6,10 EUR
Skladom 4 ks
Foliconcept je doplnok stravy bohatý na rad vitamínu a minerálnych látok vhodný pre ženy, ktoré plánujú tehotenstvo.
FoliConcept Vieste 60 tbl
15,68 EUR12,42 EUR
Skladom 1 ks
Telo ženy v čase tehotenstva prechádza veľkými zmenami a žiada doplnenie potrebných vitamínov! Doplnok stravy Femibion 1 je svojím zložením vhodný pre ženy v prvom trimestri tehotenstva a pre ženy, ktoré tehotenstvo v blízkej dobe plánujú.
Femibion 1 s vit. D3 tbl.30
14,93 EUR14,49 EUR
Skladom 1 ks
Weleda Čaj pre podporu dojčenia 20 x 2 g veľmi priaznivo podporuje tvorbu materského mlieka a kladne pôsobí na zažívanie kojenca. Zmes je na 100% v BIO kvalite a nezaťažuje organizmus matky ani dieťaťa.
Weleda Čaj pre podporu kojenia 20 x 2 g
4,72 EUR
Skladom 1 ks
Skvelý doplnok stravy pre všetky nastávajúce mamičky.
Elasti-Q Kyselina listová 800 60 tbl.
3,57 EUR
Skladom 1 ks