Tangle Teezer Aqua Splash Pink

-15 %
Tangle Teezer Aqua Splash Pink
Tangle Teezer Aqua Splash Pink
Tangle Teezer Aqua Splash Pink
Tangle Teezer Aqua Splash Pink
Protišmyková kefa šetrne rozčesáva mokré vlasy a masíruje pokožku hlavy. Je vhodný na nanášanie vlasových masiek.
Cena vr. DPH:
7,96 EUR
Bežná cena:
9,40 EUR
Ušetríte
1,44 EUR 15 %
menej ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
pondelok 22.10.
Kód80023
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Kefa Tangle Teezer Aqua Splash Pink je profesionálny pomocník, ktorý je určený na rozčesávanie špeciálnych zložito tvarovaných účesov s fixáciou, aj ku každodennému bežnému rozčesávaniu vašich vlasov. Kefa nemá klasickú rukoväť, ale jeho tvarované telo sa vďaka ergonomickému tvaru skvele drží a používa. Jednoduché použitie a vysoká účinnosť si získala mnoho kaderníkov a štylistov, ale aj milióny žien aj mužov bez rozdielu veku po celom svete. Kefa vlasy rýchlo, šetrne a dôkladne rozčesávať, bez vytrhávania alebo ťahania zamotaných vlasov.

Profesionálna kefa Salon Elite rozčeše všetky typy vlasov, vrátane dlhých, kučeravých alebo umelo predlžovaných. Jemné, ale pevnejšie plastové štetinky sú po ploche kefy špeciálne rozvrhnuté a majú jedinečnú schopnosť mierne povoliť pred zacuchaným miestom a šetrným spôsobom vlasy rozpliesť. Po jeho použití zostanú vlasy krásne rozčesané, hladké a bez poškodenia. Plastové štetinky kefy Salon Elite príjemne a intenzívne masírujú pokožku hlavy a dokonale ju tak prekrví. Zaisťuje jej odolnosť, lepšiu obranyschopnosť a dôkladným prekrvením predchádza nadmernému vzniku lupín. Zanecháva vlasy dokonale rozčesané, zdravšie a lesklejšie. Kefa sa dobre drží a vďaka príjemnému a šetrnému rozčesávaniu vlasov, ktoré je spojené s masážou hlavy sa z tohto každodenného úkonu pre vás stane príjemná relaxačná záležitosť.

Kefa Tangle Teezer je ideálnym pomocníkom pri rozčesávaní vlasov. Najmä používatelia s poškodenými vlasmi pocíti úľavu pri šetrnom česaní a jemnej masáži vlasovej pokožky. Skvelým doplnkom tejto jedinečnej starostlivosti je použitie kokosového oleja, ktorý má na vlasy blahodárne účinky. Perfektne ošetrí pokožku hlavy a účinne vlasy vyživí a hydratuje. Môžete ho použiť pred umývaním vlasov po celej ich dĺžke alebo na rozštiepené končeky po umytí vlasov. Dokonale vlasy ošetrí a zabezpečí im zdravý vzhľad a prirodzený lesk.

Výhody:

  • ergonomická tvar padne skvele do ruky
  • rozčesáva rýchlo, jemne, ale dôkladne
  • češe bez ťahania a bez bolesti
  • nevytrháva, neláme a nepoškodzuje vlasy
  • pevnejšie štetinky príjemne masírujú pokožku hlavy
  • prekrvuje pokožku hlavy a zaisťuje jej lepšiu obranyschopnosť
  • dodáva vlasom lesk a silu
  • je vhodný pre všetky typy vlasov
  • rozčeše aj špeciálne tvarované účesy s fixáciou
  • predchádza nadmernej tvorbe lupín
Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
INVISIBOBBLE gumička Crystal Clear 3x
-22 %
3,56 EUR2,76 EUR
menej ako 5 ks
Prírodný jemný šampón Marilou BIO 125 ml
-14 %
8,80 EUR7,56 EUR
menej ako 5 ks
Prírodný kondicioner Marilou BIO 75 ml
-10 %
8,80 EUR7,92 EUR
viac ako 5 ks