Tablety

Doplnky pestrej stravy v podobe tabliet dodávajú ľudskému organizmu potrebné živiny, vitamíny a ďalšie dôležité látky. Tablety z prírodných ingrediencií pomáhajú telu zbaviť sa škodlivých látok, posilňujú imunitný systém a pomáhajú pri najrôznejších zdravotných problémoch. Tablety s prírodným zložením môžu byť použité aj ako pomoc pri prevencii pred civilizačnými chorobami alebo ako pomocník, ktorý pomôže zabezpečiť psychickú pohodu užívateľov. Ich používanie je jednoduché, rýchle a bezpečné. Upevnite svoje zdravie pomocou vitamínových tabliet s prírodným zložením!

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť8 produktov
Korálovec ježatý je bohatý na beta-glukany, které posilují imunitní systém a na volné aminokyseliny, stopové prvky a vitamíny.
Allnature Hericium Korálovec ježatý kapsle 100 cps
19,96 EUR
Shiitake jsou bohaté na vitamín C, selen, železo, vlákninu a bílkoviny. Obsahují lentinan, který má schopnost posilovat imunitní systém.
Allnature Shiitake kapsle 100 cps
19,96 EUR
Maitake vyniká svým obsahem beta-glukanů, které mají schopnost posilovat imunitní systém a zároveň působí jako antioxidanty.
Allnature Maitake kapsle 100 cps
19,96 EUR
Chaga obsahuje betulin, který má protizánětlivé účinky. Zároveň obsahuje také melanin, který pomáhá chránit pokožku před UV zářením.
Allnature Chaga kapsle 100 cps
19,96 EUR
Hlíva ústřičná je přírodním zdrojem látek ze skupiny statinů, které mají schopnost regulovat hladinu cholesterolu v krvi.
Allnature Hlíva ústřičná kapsle 100 cps
19,96 EUR
Cordyceps je velmi oblíbený zejména mezi vrcholovými sportovci. Obsahuje vitamíny, bílkoviny, proteiny a řadu stopových prvků.
Allnature Cordyceps kapsle 100 cps
19,96 EUR
Reishi podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, prospívá správné funkci oběhové soustavy a pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi.
Allnature Reishi kapsle 100 cps
19,96 EUR
Auricularia, neboli Jidášovo ucho, vyniká svým obsahem bílkovin, minerálů, vitamínů skupiny B a vlákniny.
Allnature Auricularia Jidášovo ucho kapsle 100 cps
19,96 EUR