Swiss

 

Firma Swiss Natural bola založená v roku 1965 v Toronte, kde sa stala jednou zo špičiek Kanadských spoločností na výrobu doplnkov stravy. Spoločnosť vyváža viac ako 400 svojich prírodných a kvalitných produktov. Medzi obľúbené produkty patria doplnky stravy pre detoxikáciu organizmu, na zvýšený cholesterol, na chudnutie, kĺbovú výživu, detskú výživu a mnoho ďalších. Firma Swiss používa najmodernejšiu technológiu a sú prísne kontrolované akreditovanými laboratóriami. Používajte vitamíny, ktoré skutočne pomáhajú.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť21 produktov
Vyskúšajte Sleepnox pre kvalitný a pokojný spánok. Podporuje upokojenie pri strese, čo mnohokrát vedie až k závažným problémom.
Swiss Sleepnox Forte 30 cps.
7,82 EUR5,52 EUR
Skladom 5 ks
Doplnok stravy pre mužov, ktorý pomáha zvyšovať hladinu testosterónu, zvyšuje sexuálne libido, potenciu a napomáha kvalitnú erekciu.
Swiss Energyman libido 60 tbl.
15,68 EUR13,11 EUR
Skladom 4 ks
Účinky horčíka blahodarne pôsobia na únavu a vyčerpanie. Veľmi dobrým spoločníkom je v období rastu alebo pri problémoch s kŕčmi a to všetko v jednej tablete!
Swiss MAGNESIUM 1 420 mg 90 tbl.
7,82 EUR5,29 EUR
Skladom 4 ks
Zastavte svoje problémy s močovými cestami vďaka prírodnej brusince. Bolesť pri močení už nikdy viac!
Swiss Mega Brusinky Akut 15 cps.
7,82 EUR6,21 EUR
Skladom 3 ks
NaturGyn uľahčí život každej žene! Pomáhajú obnoviť mikrobiologickú rovnováhu a vytvárať prirodzené prostredie v pošve. Ozdravenie prírodnou formou pomocou bylín.
NaturGYN Scarlett - bylinné detoxikačné vaginálne teliesko 2 ks
19,61 EUR15,97 EUR
Skladom 2 ks
Probiotický prípravok Swiss Laktobacily obsahuje unikátny komplex 5 vybraných kmeňov laktobacilov a bifidobaktérií a pomáha tak v prirodzenej optimalizácii črevnej mikroflóry.
SWISS Laktobacily 5 66 cps.
12,65 EUR
Skladom 2 ks
Dostali ste sa do obdobia menopauzy a trápi vás potenie, návaly, výkyvy nálad, depresie alebo iné strasti? Estrovone vám uľaví od príznakov sprevádzajúce menopauzu.
Swiss Estrovone isoflavony 90 tbl.
23,54 EUR19,32 EUR
Skladom 1 ks
Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré v správnom množstve správnou cestou ovplyvňujú zdravotný stav. Obnoví tak vašu črevnú mikroflóru pre pokojný život.
Swiss Laktobacílky BABY 30 cps.
7,82 EUR5,87 EUR
Skladom 1 ks
Probiotiká sú živé mikroorganizmy, ktoré v správnom množstve správnou cestou ovplyvňujú zdravotný stav. Obnoví tak vašu črevnú mikroflóru pre pokojný život.
Swiss Laktobacílky detské čerešňové pastilky 66 ks
11,75 EUR10,01 EUR
Skladom 1 ks