Sušené maso

Hľadáte kvalitný zdroj bielkovín, ktorý by bol dobre stráviteľný? Vyskúšajte sušené mäso, ktoré vám okrem proteínov dodá aj potrebnú energiu. Sušené mäso je preto skvelým pomocníkom pri väčšej fyzickej námahe alebo športovej aktivite. A pretože čo človek, to iné chute, vyberať môžete z najrôznejších príchutí. Jerky sa vyrába nakrájaním mäsa na tenké plátky, ktoré sa najprv marinujú a následne suší za teploty okolo 70 ° C. Na marinovaní sa používa nielen soľ a korenie, ale napríklad aj cesnak, karí, chilli či víno. Môžu byť k tomu však využité aj netypické brusnice, višne a ďalšie ingrediencie. Je tak len na vás, ktoré chuti dáte prednosť.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť2 produkty
Beef Jerky Mustard & Honey 40 g sú tenké plátky hovädzieho mäsa marinované v mede, horčici a ďalších ingredienciách, ktoré sú konzervované sušením. Vynikajúci zdroj bielkovín a energie nielen pri športe a ťažkej práci.
Meat Makers Beef Jerky Mustard & Honey sušené hovädzie mäso med a horčica 40 g
3,96 EUR
Beef Jerky Original 40 g sú jemne okorenené tenké plátky z hovädzieho stehna, ktoré sú marinované a následne konzervované sušením. Vynikajúca a dobre stráviteľný zdroj proteínov a energie pri ťažkej práci alebo pri športe.
Meat Makers Beef Jerky Original sušené mäso hovädzie 40 g
3,96 EUR