Sušené maso

Hľadáte kvalitný zdroj bielkovín, ktorý by bol dobre stráviteľný? Vyskúšajte sušené mäso, ktoré vám okrem proteínov dodá aj potrebnú energiu. Sušené mäso je preto skvelým pomocníkom pri väčšej fyzickej námahe alebo športovej aktivite. A pretože čo človek, to iné chute, vyberať môžete z najrôznejších príchutí. Jerky sa vyrába nakrájaním mäsa na tenké plátky, ktoré sa najprv marinujú a následne suší za teploty okolo 70 ° C. Na marinovaní sa používa nielen soľ a korenie, ale napríklad aj cesnak, karí, chilli či víno. Môžu byť k tomu však využité aj netypické brusnice, višne a ďalšie ingrediencie. Je tak len na vás, ktoré chuti dáte prednosť.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť14 produktov
Beef Jerky Mustard & Honey 40 g sú tenké plátky hovädzieho mäsa marinované v mede, horčici a ďalších ingredienciách, ktoré sú konzervované sušením. Vynikajúci zdroj bielkovín a energie nielen pri športe a ťažkej práci.
Meat Makers Beef Jerky Mustard & Honey sušené hovädzie mäso med a horčica 40 g
3,60 EUR
Skladom > 5 ks
Beef Jerky Original 40 g sú jemne okorenené tenké plátky z hovädzieho stehna, ktoré sú marinované a následne konzervované sušením. Vynikajúca a dobre stráviteľný zdroj proteínov a energie pri ťažkej práci alebo pri športe.
Meat Makers Beef Jerky Original sušené mäso hovädzie 40 g
3,60 EUR
Skladom > 5 ks
Beef Jerky Sweet Asian Chilli 40 g sú vínom, čili papričkami a ďalšími ingredienciami dochutené plátky hovädzieho stehna, ktoré sú konzervované sušením. Dokonalý zdroj bielkovín a energie nielen pri práci alebo športe.
Meat Makers Beef Jerky Sweet Asian Chilli sušené hovädzie mäso chillii 40 g
3,60 EUR
Skladom > 5 ks
Meat Makers Beef Jerky Mild Indian Curry 40 g sú kari korením, vínom, slivkami a ďalšími ingredienciami dochutené plátky z hovädzieho stehna, ktoré sú konzervované sušením. Dokonalý zdroj proteínov a energie nielen pri športe a práci.
Meat Makers Beef Jerky Mild Indian Curry sušené hovädzie mäso kari korenie 40 g
3,60 EUR
Skladom > 5 ks
Beef Jerky Cracked Black Pepper 40 g sú veľmi tenké plátky hovädzieho mäsa, ktoré boli ochutené marinádou z drveného čierneho korenia. Beef Jerky predstavuje nielen chutnú desiatu, ale zároveň vynikajúci zdroj bielkovín a energie.
Meat Makers Beef Jerky Cracked Black Pepper sušené hovädzie mäso čierne korenie 40 g
3,60 EUR
Skladom > 5 ks
Meat Makers Turkey Jerky Honey & Mustard 40 g sú sušením konzervované plátky mäsa z morčacích pŕs dochutené medom, horčicou a ďalšími ingredienciami. Vynikajúci zdroj bielkovín a energie nielen pri športe a práci.
Meat Makers Turkey Jerky Honey & Mustard sušené morčacie mäso med a horčica 40 g
3,60 EUR
Skladom > 5 ks
Beef Jerky Teriyaki 40 g sú tenké plátky hovädzieho stehna okorenené Teriyaki marinádou a následne konzervované sušením. Vďaka svojmu nutričnému zloženiu predstavujú vynikajúce a dobre stráviteľný zdroj bielkovín a energie.
Meat Makers Beef Jerky Teriyaki sušené hovädzie mäso 40 g
3,60 EUR
Skladom 5 ks
Dried Beefsteak Peppered 200 g je prvý naozajstný sušený biftek vyrobený z hovädzieho stehna! Mäso bolo marinované spolu s korením, cibuľou, cesnakom a soľou a dodá vám ohromné množstvo energie a bielkovín!
Meat Makers Dried Beefsteak Peppered sušený hovädzí biftek s mletým čierným korením 200 g
12,70 EUR
Skladom 1 ks
Beef Jerky peppered 40g sú korením a ďalším korením dochutené tenké plátky z hovädzieho stehna, ktoré sú konzervované sušením. Jedinečný a dobre stráviteľný zdroj bielkovín a energie pri ťažkej práci alebo pri športe.
Meat Makers Beef Jerky Peppered sušené hovädzie mäso mleté čierne korenie 40 g
3,60 EUR