Super-potraviny

Doslova sa s nimi roztrhlo vrece a sú na každom rohu! Čo sú zač? Niekedy znovuobjavené vysoko výživné potraviny, inokedy znovuobjavené a veľmi prínosné dobroty. Súčasný trend zdravého životného štýlu je založený na príjme hodnotných potravín, ktoré dajú telu všetko, čo potrebuje. Ideálnou voľbou pre splnenie týchto nárokov je staviť si na superpotraviny. Neváhajte sa začítať do nižšie publikovaných článkov pre viac informácií o týchto zázrakoch z prírody.

Autor
Zobraziť produkty
Výraz:Hľadať
Kde hľadať:
Kokosový olej vyniká na rozdíl od jiných rostlinných olejů svým všestranným použitím. Využití kokosového oleje může být jak vnitřní, tak vnější.
10 a viac spôsobov využitia kokosového oleja
Kateřina Doul
6.10.2017
Ak chcete posilniť imunitu a zároveň doplniť telu celú radu cenných látok, mali by ste svoj jedálniček obohatiť o superpotraviny.
5 super výživných potravín, ktoré možno nepoznáte
Kateřina Doul
29.5.2017
Vedeli ste, že semienka sa radia do skupiny takzvaných brainfood čiže potravín, ktoré dodávajú živiny mozgu a podporujú jeho regeneráciu? Semienka však majú oveľa viac účinkov, o ktorých sa dozviete na nasledujúcich riadkoch.
Zdravé semienka: konopné, ľanové, slnečnicové
Kateřina Doul
18.4.2017
Krásny a mladý vzhľad spolu s kondíciou a štíhlou líniou je z veľkej väčšiny otázka správnej výživy. Zaradenie špeciálnych superpotravín do jedálničkov dokáže doslova zázraky. O aké potraviny sa jedná a čo všetko vedia?
Krásna pomocou superpotravín
Šárka Stuchlíková
9.2.2017
Význam zelených potravín v našej strave je overený vedecky, sú vraj rovnako zdravé ako zelenina. Je to vynikajúci zdroj živín a chlorofylu, ktorý zbavuje črevá uložených toxínov.
Mladý jačmeň a lepok
Michaela Hynková
25.1.2017
Problémy s počatím dieťaťa nie sú v dnešnej dobe nič divného. Jedná sa o zhoršenie stravovacích návykov a pôsobenie ďalších vplyvov, ktoré môžu znižovať plodnosť. Pozrite sa, aké potraviny vám pomôžu zvýšiť šance na počatie bábätka.
Superpotraviny, ktoré zvyšujú plodnosť.
Šárka Stuchlíková
17.1.2017
Acai bobule bývajú niekedy označované práve ako exotické čučoriedky, v dnešnom článku sa pozrieme, čo majú spoločné a v čom sú naopak acai lepšie.
Sú acai bobule lepšie, než čučoriedky?
Kateřina Doul
19.12.2016
Pojem superfoods sa začal používať pre skupinu potravín, ktoré majú vysoký obsah zdraviu prospešných bioaktívnych látok.
Super potraviny – potraviny budúcnosti
Beáta Rampáková
16.12.2016
Vlašské orechy právom patria medzi superpotraviny. Obsahujú celý rad prospešných látok a majú skvelé nutričné hodnoty. Prečo by nemali chýbať ani vo vašom jedálničku?
Vlašské orechy plné zdravých tukov
Šárka Stuchlíková
27.10.2016