SUN UVA SPF30 Krém na opaľovanie Diet Esthetic 35 ml

-5 %
SUN UVA SPF30 Krém na opaľovanie Diet Esthetic 35 ml
Prípravok na slnenie obsahuje ochranný faktor SPF 30, je vodeodolný a obsahuje urýchľovače, ktoré zaistia rýchle, krásne a dlhodobé opálenie pokožky.
Cena vr. DPH:
1,80 EUR
Bežná cena:
1,90 EUR
Ušetríte
0,10 EUR 5 %
viac ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
štvrtok 22.11.
Kód30424
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Vodeodolný opaľovací prípravok
v špeciálnom balení je určený na ochranu pokožky pred škodlivým slnečným žiarením. Obsahuje urýchľovače opaľovania, ktoré zaistia, že vaša pokožka bude čoskoro nádherne zafarbená do prirodzene zlatistej farby. Zároveň vás ale prípravok ochráni pred škodlivým UVA žiarením vysokým ochranným faktorom SPF 30. Originálne balenie prípravku je praktické a rieši hneď niekoľko problémov naraz. Balenie je menšie, skladnejšie a je z neho o 45% menej odpadu, než z klasického balenia. Každé balenie vystačí na jeden celý deň intenzívneho slnenia. Vďaka malému baleniu liek nebude dlhodobo vystavovaný nadmernej teplote a bude tak stále rovnako spoľahlivý. Navyše si môžete zaobstarať všetky tri stupne ochrany - SPF 30, 15 i 6 a používať ich podľa toho, ako silno je potrebné pokožku aktuálne ochrániť. Odpadne tak drahé a zbytočné nakupovanie veľkých túb, ktoré nestihnete spotrebovať. Zaobstarajte si kvalitný prípravok na podporu vášho opálenia, ktorý zároveň vašu pokožku spoľahlivo ochráni!

Účinky:
Spoľahlivo chráni pokožku pred UVA žiarením, príjemne ju hydratuje a zároveň účinne podporuje jej rýchle a bezpečné opálenie.

Typ pokožky:
Vhodný pre všetky typy pokožky.

Použitie:
Nanášajte na čistú pokožku najlepšie pol hodiny pred pobytom na slnku v dostatočnom množstve. Rovnomerne prípravok rozotrite a aplikáciu opakujte každé dve hodiny, alebo po kúpaní, pri nadmernom potení či osušení uterákom. Aj po použití tohto lieku dodržiavajte zásady bezpečného opaľovania.

Obsah:
35 ml

Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú:
Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
SUN UVA Krém na opaľovanie Diet Esthetic 35 ml
-12 %
1,60 EUR1,40 EUR
viac ako 5 ks
Sprej po opaľovaní SUN UVA Diet Esthetic 200 ml
-63 %
9,50 EUR3,56 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz