SUN UVA SPF15 Krém na opaľovanie Diet Esthetic 35 ml

-11 %
SUN UVA SPF15 Krém na opaľovanie Diet Esthetic 35 ml
Opaľovací prípravok obsahuje stredne silný ochranný faktor SPF 15, je vodeodolný a obsahuje urýchľovače, ktoré zaistia rýchle, krásne a dlhodobé opálenie pokožky.
Cena vr. DPH:
1,60 EUR
Bežná cena:
1,80 EUR
Ušetríte
0,20 EUR 11 %
viac ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
streda 24.10.
Kód30423
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Opaľovací prípravok s vodeodolným zložením
je určený na ochranu pokožky pred škodlivým slnečným žiarením. Obsahuje urýchľovače opaľovania, ktoré zaistia, že vaša pokožka bude čoskoro nádherne zafarbená do prirodzene zlatistej farby. Zároveň vás ale prípravok ochráni pred škodlivým UVA žiarením strednom ochranným faktorom SPF 15. Originálne balenie prípravku je praktické a rieši hneď niekoľko problémov naraz. Balenie je menšie, skladnejšie a je z neho o 45% menej odpadu, než z klasického balenia. Každé balenie vystačí na jeden celý deň intenzívneho slnenia. Vďaka malému baleniu liek nebude dlhodobo vystavovaný nadmernej teplote a bude tak stále rovnako spoľahlivý. Navyše si môžete zaobstarať všetky tri stupne ochrany - SPF 30, 15 i 6 a používať ich podľa toho, ako silno je potrebné pokožku aktuálne ochrániť. Odpadne tak drahé a zbytočné nakupovanie veľkých túb, ktoré nestihnete spotrebovať. Kúpte si kvalitný prípravok na opaľovanie, ktorý vašu pokožku spoľahlivo ochráni stredným ochranným faktorom!

Účinky:
Chráni pokožku pred UVA žiarením, príjemne ju hydratuje a zároveň účinne podporuje jej rýchle a bezpečné opálenie.

Typ pokožky:
Vhodný pre všetky typy pokožky.

Použitie:
Nanášajte na čistú pokožku najlepšie pol hodiny pred pobytom na slnku v dostatočnom množstve. Rovnomerne prípravok rozotrite a aplikáciu opakujte každé dve hodiny, alebo po kúpaní, pri nadmernom potení či osušení uterákom. Aj po použití tohto lieku dodržiavajte zásady bezpečného opaľovania.

Obsah:
35 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
SUN UVA Krém na opaľovanie Diet Esthetic 35 ml
-12 %
1,60 EUR1,40 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Sprej po opaľovaní SUN UVA Diet Esthetic 200 ml
-63 %
9,50 EUR3,56 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz