Sun

Rada Sun od značky Diet Esthetic ponúka komplexnú ochranu pred slnečnými lúčmi. UVA a UVB ochrana je veľmi dôležitá nielen pre pokožku tela, ale aj vlasy, preto nezabúdajte na ochranný sprej na vlasy. V ponuke nájdete tiež samoopaľovací krém pre dokonalú farbu bez hrozby spálenia. Ak už máte pokožku spálenú od slnka, odporúčame použiť sprej po opaľovaní.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť7 produktov
Pleťový krém s vysokým ochranným faktorom proti slnku pleť hydratuje, vyživuje a spoľahlivo chráni. Účinne odstraňuje vrásky a predchádza tak predčasnému starnutiu pleti.
Pleťový krém so slnečnou ochranou SPF 50 Bronzana Diet Esthetic 75 ml
19,43 EUR7,14 EUR
Skladom > 5 ks
Sprej rýchlo a účinne ošetrí pokožku po opálení, bohaté zloženie pokožku upokojuje, do hĺbky hydratuje a vyživuje. Zanecháva ju jemnú, upokojenú a dokonale pružnú.
Sprej po opaľovaní SUN UVA Diet Esthetic 200 ml
8,53 EUR6,41 EUR
Skladom > 5 ks
Urýchľovací prípravok pre krásne opálenie je vodeodolný, má prírodné zloženie a zaisťuje dlhodobé opálenie pokožky aj jej celkové zdokonalenie.
SUN UVA Krém na opaľovanie Diet Esthetic 35 ml
3,47 EUR1,45 EUR
Skladom > 5 ks
Prípravok na slnenie obsahuje ochranný faktor SPF 6, je vodeodolný a obsahuje urýchľovače, ktoré zaistia rýchle, krásne a dlhodobé opálenie pokožky.
SUN UVA SPF6 Krém na opaľovanie Diet Esthetic 35 ml
3,47 EUR1,45 EUR
Skladom > 5 ks
Opaľovací prípravok obsahuje stredne silný ochranný faktor SPF 15, je vodeodolný a obsahuje urýchľovače, ktoré zaistia rýchle, krásne a dlhodobé opálenie pokožky.
SUN UVA SPF15 Krém na opaľovanie Diet Esthetic 35 ml
3,47 EUR1,69 EUR
Skladom > 5 ks
Prípravok na slnenie obsahuje ochranný faktor SPF 30, je vodeodolný a obsahuje urýchľovače, ktoré zaistia rýchle, krásne a dlhodobé opálenie pokožky.
SUN UVA SPF30 Krém na opaľovanie Diet Esthetic 35 ml
3,47 EUR1,69 EUR
Skladom > 5 ks
Ochranný prípravok pre bezpečný pobyt detí na slnku je vode odolný, neobsahuje žiadne škodlivé látky a spoľahlivo ochráni citlivú pokožku detí pred UVA a UVB žiarením.
Krém na opaľovanie pre deti SPF50+ Diet Esthetic 35 ml
3,47 EUR2,18 EUR
Skladom > 5 ks