Stylingové prípravky

Stylingové přípravky Tigi - Bed Head vám perfektně pomohou při vytváření dokonalého účesu a zároveň dodají vašim vlasům jedinečnou péči a zanechají je hydratované, krásně vitální, vyživené, lesklé a ozdravené. Ať už si budete vybírat z fixačních prostředků, tvarujících mlh, gelů, nebo krémů na vlasy, tak každá z receptur v sobě přináší ty nejnovější technologie a díky pečlivě vybraným složkám z celého světa navíc ochrání vaše vlasy před nepříznivými vnějšími vlivy a udělají je neodolatelně krásnými. Pro optimální účinky je vhodné používat stylingové přípravky zároveň se šampony, kondicionéry, maskami a bezoplachovou péčí ze stejné řady.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť16 produktov
Krém na vlasy dodáva účesu výrazne väčší objem, krásne vlasy rozžiari, chráni ich pred tepelnými spotrebičmi na úpravu vlasov a dodáva im energiu.
TIGI Bed Head Styling (Small Talk Thickifier & Energizer & Stylizer) Gélový krém pre objem 200 ml
-6 %
7,80 EUR7,36 EUR
Rýchloschnúci gél na vlasy zjednoduší tvorbu účesu, spoľahlivo ho zafixuje a udrží účes dlho upravený so stredne matným vzhľadom.
TIGI Bed Head gél na vlasy extra silné spevnenie (Mohawk Gel) 100 ml
6,76 EUR
Spevňujúci vlasový vosk pomôže vytvoriť originálny účes, dôkladne ho zafixuje v najrôznejších i veľmi náročných tvaroch a dodá vlasom matný vzhľad.
TIGI - Bed Head Manipulator Matte Matujúci vosk 57 ml
-4 %
6,40 EUR6,16 EUR
Ošetrujúci stylingový krém jemne vlasy uhladzuje, odstraňuje ich poletovanie, dodáva im vitalitu a zaisťuje ich hydratačnú rovnováhu.
TIGI Bed Head After Party Hair Cream Uhladzujúci krém 100 ml
8,16 EUR
Stylingový krém krotí nepoddajné vlasy, eliminuje ich krepovateniu, navracia im vitalitu a dodáva im potrebnú hydratáciu aj očarujúci lesk.
TIGI Bed Head Blow Out 100 ml
8,16 EUR
Vlasové sérum pomáha vyhladzovať kučeravé a vlnité vlasy, eliminuje ich krepovateniu, navracia im vitalitu a účinne ich chráni pred teplom z fénu alebo vlasové žehličky.
TIGI Bed Head Serum Control Freak Sérum pre vyhladenie neposlušných vlasov 250 ml
6,56 EUR
Vlasový stylingový krém uhladzuje kučery, zabraňuje ich krepovateniu, dodáva im vitalitu, pružnosť a nádherný lesk.
TIGI Bed Head Foxy Curls (Countour Creme) Krém na podporu vĺn 200 ml
7,36 EUR
Penové tužidlo dodáva vlasom tvar a objem, zabraňuje ich krepovateniu, zachováva ich prirodzenú pružnosť a udrží účes s okúzľujúcim leskom po dlhú dobu neporušený.
TIGI Bed Head Foxy Curls (Curls Mousse) Penové tužidlo pre vlnité vlasy 250 ml
6,56 EUR
Sprej pre vlnité a kučeravé vlasy dodáva účesu tvar, zabraňuje ich krepovateniu, zachováva ich prirodzenú pružnosť a udrží účes dlho upravený, s okúzľujúcim leskom.
TIGI Bed Head Foxy Curls (Hi-Def Curls Spray) Sprej pre vlnité vlasy 200 ml
-20 %
9,16 EUR7,36 EUR
Lak na vlasy s extra silnou fixáciou účes spoľahlivo zafixuje alebo pomôže pri jeho tvorbe, drží účes dlho upravený a nádherne lesklý.
TIGI Bed Head (Hard Hold Hairspray) Lak na vlasy silné spevnenie 385 ml
-18 %
7,01 EUR5,72 EUR
Stylingový krém zjednoduší tvorbu účesu, dôkladne ho zafixuje v najrôznejších i veľmi náročných tvaroch a dodáva vlasom prirodzený lesk.
TIGI Bed Head Styling (Manipulator Texturizer) Modelovacia pasta 57 ml
5,36 EUR
Lak na vlasy pomôže zafixovať akýkoľvek účes stredne silným spevnením, dodáva vlasom nádherný lesk a odstraňuje ich poletovaniu.
TIGI Bed Head (MasterPiece Spray Massive Shine Hairspray) Lak na vlasy stredné spevnenie 340 ml
8,16 EUR
Krém na vlasy dodáva účesu neprehliadnuteľný objem a jedinečný lesk, rozžiari vlasy na slnku aj pod UV svetlami na diskotéke či v bare.
TIGI Bed Head Motor Mouth Volumizér s leskom 240 ml
7,76 EUR
Jemný vlasový krém dodáva účesu pružnosť a upravený vzhľad, poskytuje vlnitým vlasom okúzľujúci lesk aj prirodzenú sviežosť.
TIGI Bed Head On The Rebound Krém pre obnovu vĺn 125 ml
7,36 EUR
Špeciálny roztok dodáva vlasom objem, tvar a zdravý vzhľad, chráni vlasy pred teplom z fénu a zanecháva ich jemné, žiarivé a vitálne.
TIGI Bed Head Superstar Blowdrying Lotion Sérum pre objem 250 ml
7,76 EUR
Stylingový sprej dodáva vlasom okamžitý objem, energiu aj oživený vzhľad a chráni ich pred škodlivými slnečnými lúčmi.
TIGI Bed Head Superstar (Queen for a Day Thickening Spray) Sprej pre objem 320 ml
6,96 EUR