Stylingové prípravky

Stylingové přípravky Alterna – Caviar vám pomohou nejen vytvořit dokonalý účes, ale zároveň dodají vašim vlasům jedinečnou péči a zanechají je hydratované, krásně vitální, vyživené, lesklé a ozdravené. Ať už si budete vybírat z fixačních prostředků, tvarujících mlh, gelů, nebo krémů na vlasy, tak každá z receptur je obohacená o unikátní Age-Control Complex®, což je dokonale vyvážená kombinace extraktů z kaviáru, vitamínu C s antioxidačními schopnostmi a regenerujících cytosinů. Všechny tyto látky ochrání vaše vlasy před nepříznivými vnějšími vlivy a udělají je neodolatelně krásnými. Pro optimální účinky je vhodné používat stylingové přípravky zároveň se šampony, kondicionéry, maskami, oleji a bezoplachovou péčí ze stejné řady.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť10 produktov
Caviar CC Cream - CC krém na vlasy je úplne revolučná starostlivosť o vlasy, ktorá sa v jedinom kroku postará o desať ošetrujúcich a stylingových záležitostí. Unikátny multifunkčný krém sa za vás behom okamihu postará komplexne o vaše vlasy
Alterna Caviar CC Cream - CC krém na vlasy 74 ml
-8 %
17,19 EUR15,76 EUR
Caviar Working Hair Spray je unikátny ultrasuchý lak, ktorý v okamihu vytvára objem a dokonalý účes bez zaťaženia vlasov. Tento lak vie zatočiť so zľahnutými a zničenými vlasmi a urobí z nich dokonalé vlasy!
Alterna Caviar Working Hair Spray - Ultrasuchý lak na vlasy 250 ml
12,16 EUR
Caviar Extra Hold Hair Spray je unikátny rýchloschnúci lak na vlasy, ktorý spoľahlivo chráni stratu vášho účesu vplyvom vlhka. S týmto luxusným lakom budete mať svoje vlasy vždy pod kontrolou!
Alterna Caviar Extra Hold Hair Spray - Kaviárový extra tužiaci lak na vlasy 400 ml
17,36 EUR
Stylingová pasta na vlasy so stredne tužiacim účinkom. Vlasom dodáva žiarivý lesk, účes dobre drží. Na vlasoch nezanecháva zvyšky.
Alterna Caviar Style Grit Flexible Texturizing Paste stredne tužiaci stylingová pasta 52 ml
-11 %
20,00 EUR17,76 EUR
Prípravok proti krepovateniu vlasov, na ich vyhladenie. Dodáva vlasom prirodzený lesk a chráni ich pri žehlení či fúkaní.
Alterna Caviar Smoothing Hydra Gelée hydratačný gél proti krepovateniu 100 ml
-10 %
22,40 EUR20,16 EUR
Caviar Working Hair Spray je lak, ktorý vytvára objem a dokonalý účes bez zaťaženia vlasov. Tento luxusný lak vie zatočiť so zľahnutými a zničenými vlasmi a vďaka obsiahnutým látkam z nich urobí dokonalú hrivu!
Alterna Caviar Working Hair Spray - Ultrasuchý lak na vlasy 50 ml
4,96 EUR
Multifunkčná stylingová hmla pre okamžitý extrémne objem vlasov od korienkov. Vlasy drží pevne, zároveň sú veľmi ľahké, s dlhodobým efektom.
Alterna Caviar Miracle Multiplying Volume Mist MINI zázračná kaviárová hmla pre objem 41 ml
-17 %
6,00 EUR4,96 EUR
Caviar Experience Travel Kit je 4-dielna sada luxusných produktov na vlasy z rady CAVIAR Anti-Aging®. Okamžite dodá vlasom výživu a hydratáciu a zanechá je neuveriteľne vzdušné, lesklé a vitálne. Majte aj na cestách krásne vlasy!
Alterna - Caviar RepaiRx Experience Travel Kit 160 ml
22,96 EUR
Caviar Working Hair Spray je unikátny lak, ktorý ako mávnutím čarovného prútika vytvára objem a dokonalý účes bez zaťaženia vlasov. Tento lak vie zatočiť so zľahnutými a zničenými vlasmi a urobí z nich dokonalú hrivu!
Alterna Caviar Working Hair Spray - Ultrasuchý lak na vlasy 500 ml
17,36 EUR
Caviar Perfect Texture Finishing Spray je fixačný sprej a suchý šampón v jednom. Sprej vlasom dodáva trojrozmernú textúru, držia ich tvar a objem a pritom im zanecháva prirodzený pohyb.
Alterna Caviar Perfect Texture Finishing Spray - Multifunkčný sprej pre objem a textúru 220 ml
17,36 EUR