Stylingové prípravky

Stylingové přípravky Alterna – Bamboo vám pomohou nejen vytvořit dokonalý účes, ale zároveň dodají vašim vlasům jedinečnou péči a zanechají je vyživené, hydratované, krásně vitální, lesklé a ozdravené. Ať už si budete vybírat z fixačních prostředků, tvarujících mlh, gelů, nebo krémů na vlasy, tak každá z receptur je obohacená o unikátní extrakty z bambusu bohaté na aminokyseliny, cukry a minerály. Všechny tyto látky ochrání vaše vlasy před nepříznivými vnějšími vlivy a udělají je neodolatelně krásnými. Pro optimální účinky je vhodné používat stylingové přípravky zároveň se šampony, kondicionéry, maskami, oleji a bezoplachovou péčí ze stejné řady.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť16 produktov
Bamboo Smooth Anti-Humidity Hair Spray - Lak na vlasy je unikátny stylingový prostriedok, ktorý dlhodobo a dokonale zafixuje účes a zároveň chráni vlasové vlákna pred toxínmi, vzdušnou vlhkosťou a krepatením.
Alterna Bamboo Smooth Anti-Humidity Hairspray - Lak na vlasy 250 ml
17,26 EUR12,34 EUR
Skladom > 5 ks
Bamboo Volume 48-Hours Sustainable Volume Spray - Sprej pro objem dodá řídkým a jemným vlasům na 48 hodin o 105 % větší objem! Vlasům dodá hydrataci, výživu a ochranu před UV zářením a dalšími nepříznivými vnějšími vlivy.
Alterna - Bamboo Volume 48-Hour Sustainable Volume Spray 125 ml
22,64 EUR15,49 EUR
Skladom > 5 ks
Bamboo Volume 48-Hours Sustainable Volume Spray MINI - Sprej pre objem 25 ml dodá riedkym a jemným vlasom na 48 hodín o 105% väčší objem! Vlasom dodá hydratáciu, výživu a ochranu pred UV žiarením a ďalšími nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.
Alterna Bamboo Volume 48-Hours Sustainable Volume Spray MINI - Sprej pre objem 25 ml
22,25 EUR3,87 EUR
Skladom > 5 ks
Bamboo Smooth Kendi Pure Oil Treatment - Olej proti krepovateniu je luxusná účinná starostlivosť, ktorá hĺbkovo hydratuje a vyživuje vlasy, zaceľuje je a poskytuje im ochranu pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.
Alterna Bamboo Smooth Kendi Pure Oil Treatment - Olej proti krepovateniu 50 ml
19,18 EUR11,98 EUR
Skladom > 5 ks
Ochranné sérum s vyživujúcimi účinkami, ktoré sú vhodné na často tepelne upravované vlasy.
Alterna Bamboo Luminous Shine Mist - Lesk na vlasy 100 ml
18,29 EUR10,65 EUR
Skladom > 5 ks
Bamboo Smooth Curls Anti-Frizz Curl Reactivating Spray - Sprej pre aktiváciu vĺn je špeciálne vyvinutá starostlivosť pre vlnité a kučeravé vlasy, ktorým dodá hĺbkovú hydratáciu, výživu, ľahkosť, prirodzený pohyb a dokonalý vzhľad po celý de
Alterna Bamboo Smooth Curls Anti-Frizz Curl Reactivating Spray - Sprej pre aktiváciu vĺn 125 ml
21,29 EUR15,13 EUR
Skladom > 5 ks
Bamboo Volume Weightless Whipped Mousse - Penové tužidlo pre jemné vlasy je ľahučká báza so strednou fixáciou, ktorá dodá vlasom dlhotrvajúci objem od korienkov ku končekom bez ich zaťaženia.
Alterna Bamboo Volume Weightless Whipped Mousse - Penové tužidlo pre jemné vlasy 170 g
20,75 EUR14,64 EUR
Skladom > 5 ks
Bamboo Smooth On The Go Travel Set - Cestovný balíček vlasovej kozmetiky proti krepateniu je starostlivo vybraný set produktov, ktoré dodajú vašim vlasom ochranu, hydratáciu a výživu a zanechajú je aj na cestách neodolateľne krásne a v najl
Alterna Bamboo Smooth On The Go Travel Set - Cestovný balíček vlasovej kozmetiky proti krepateniu 155 ml
26,13 EUR19,36 EUR
Skladom > 5 ks
Doprajte si krásne vlasy a plný objem aj na cestách. Produkty obsahujú výťažok bio bambusu, sú bez sulfátov. Vlasy získajú energiu, pekný vzhľad a okamžitú sviežosť.
Alterna Bamboo Volume Hair On The Go Kit 180 ml
15,73 EUR
Skladom > 5 ks