Stylingové prípravky

Stylingové přípravky Alterna – Bamboo vám pomohou nejen vytvořit dokonalý účes, ale zároveň dodají vašim vlasům jedinečnou péči a zanechají je vyživené, hydratované, krásně vitální, lesklé a ozdravené. Ať už si budete vybírat z fixačních prostředků, tvarujících mlh, gelů, nebo krémů na vlasy, tak každá z receptur je obohacená o unikátní extrakty z bambusu bohaté na aminokyseliny, cukry a minerály. Všechny tyto látky ochrání vaše vlasy před nepříznivými vnějšími vlivy a udělají je neodolatelně krásnými. Pro optimální účinky je vhodné používat stylingové přípravky zároveň se šampony, kondicionéry, maskami, oleji a bezoplachovou péčí ze stejné řady.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť16 produktov
Bamboo Volume 48-Hours Sustainable Volume Spray - Sprej pre objem dodá riedkym a jemným vlasom na 48 hodín o 105% väčší objem! Vlasom dodá hydratáciu, výživu a ochranu pred UV žiarením a ďalšími nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.
Alterna - Bamboo Volume 48-Hour Sustainable Volume Spray objemový sprej na vlasy 125 ml
22,96 EUR15,49 EUR
Skladom > 5 ks
Bamboo Volume 48-Hours Sustainable Volume Spray MINI - Sprej pre objem 25 ml dodá riedkym a jemným vlasom na 48 hodín o 105% väčší objem! Vlasom dodá hydratáciu, výživu a ochranu pred UV žiarením a ďalšími nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.
Alterna Bamboo Volume 48-Hours Sustainable Volume Spray MINI - Sprej pre objem 25 ml
22,57 EUR3,87 EUR
Skladom > 5 ks
Bamboo Volume Weightless Whipped Mousse - Penové tužidlo pre jemné vlasy je ľahučká báza so strednou fixáciou, ktorá dodá vlasom dlhotrvajúci objem od korienkov ku končekom bez ich zaťaženia.
Alterna Bamboo Volume Weightless Whipped Mousse - Penové tužidlo pre jemné vlasy 170 g
21,05 EUR14,64 EUR
Skladom > 5 ks
Bamboo Smooth Curls Anti-Frizz Curl Reactivating Spray - Sprej pre aktiváciu vĺn je špeciálne vyvinutá starostlivosť pre vlnité a kučeravé vlasy, ktorým dodá hĺbkovú hydratáciu, výživu, ľahkosť, prirodzený pohyb a dokonalý vzhľad po celý de
Alterna Bamboo Smooth Curls Anti-Frizz Curl Reactivating Spray - Sprej pre aktiváciu vĺn 125 ml
21,60 EUR15,13 EUR
Skladom > 5 ks
Bamboo Smooth Kendi Pure Oil Treatment - Olej proti krepovateniu je luxusná účinná starostlivosť, ktorá hĺbkovo hydratuje a vyživuje vlasy, zaceľuje je a poskytuje im ochranu pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.
Alterna Bamboo Smooth Kendi Pure Oil Treatment - Olej proti krepovateniu 50 ml
19,45 EUR11,98 EUR
Skladom > 5 ks
Bamboo Smooth Curls Anti-Frizz Curl Defining Creme - Vlasový krém pre definíciu vĺn je ošetrujúca stylingové báza, ktorá podporuje zvlnenie vlasov bez zlepenia. Vlasy zanecháva ľahké, pohyblivé a krásne lesklé a vitálne.
Alterna Bamboo Smooth Curls Anti-Frizz Curl Defining Creme - Vlasový krém pre definíciu vĺn 133 ml
20,47 EUR13,67 EUR
Skladom > 5 ks
Bamboo Shine Silk-Sleek Brilliance Cream - Výživný trblietavý krém unikátny stylingový prípravok, ktorý dodá vašim vlasom úchvatný lesk, neuveriteľne zdravý vzhľad a hodvábnu jemnosť, ktorú vám bude celé okolie závidieť!
Alterna Bamboo Shine Silk-Sleek Brilliance Cream - Výživný trblietavý krém 125 ml
18,99 EUR13,43 EUR
Skladom > 5 ks
Bamboo Volume 2-In-1 Volumizer - Krém pre objem vlasov je luxusné ľahučká a nemastná starostlivosť, ktorá urobí v okamihu zo zľahnutých, riedkych, jemných a unavených vlasov hrivu, ktorú vám bude závidieť celé vaše okolie!
Alterna Bamboo Volume 2-In-1 Volumizer - Krém pre objem vlasov 104 ml
22,81 EUR15,85 EUR
Skladom > 5 ks
Ochranné sérum s vyživujúcimi účinkami, ktoré sú vhodné na často tepelne upravované vlasy.
Alterna Bamboo Luminous Shine Mist - Lesk na vlasy 100 ml
18,56 EUR10,65 EUR
Skladom > 5 ks