Chyba při zobrazování komponenty 'ConversionScriptsTop'

Stimulujúci gél pre ženy Excite Woman Fly Diet Esthetic 30 ml

Stimulujúci gél pre ženy Excite Woman Fly Diet Esthetic 30 ml
Gél s prekrvujúcimi účinkom, vďaka ktorému dostanete možnosť prežiť veľmi intenzívne vzrušenie.
Cena vr. DPH:
na dotaz
???
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
na vyžiadanie
Kód30040
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Stimulujúci gél Diet Esthetic Excite Woman Fly je jedinečným pomocníkom, ktorý ženám pomôže spríjemniť ich intímne chvíľky. Gél je navrhnutý špeciálne pre intenzívnejšie zážitky žien z milovania, erotické predohry alebo z intímnych chvíľok pri používaní erotických pomôcok. Prípravok rýchlo a jednoducho prekrví intímne partie žien a prehĺbi tak ich sexuálne potešenie. Gél Excite Woman Fly sa nanáša priamo na klitoris a do okolia pošvového vstupu jemnou masážou až do úplného vstrebania gélu. Ihneď po vstrebaní začne gél táto intímne miesta prekrvovať a zaručí tak intenzívnejší vnímanie každého dotyku. Gél je vhodný pre použitie pri sexuálnych hrátkach s partnerom, najmä ak je žena menej vzrušivá alebo sa nedokáže úplne oddať sexu a zažiť orgazmus. Druhý spôsob využitia je pri autoerotike, kedy gél pomôže žene prežiť tieto chvíľky intenzívnejšie as rýchlejším vzrušením.

Stimulujúci gél Excite Woman Fly prebudí vašu zmyselnosť a rozdúcha neutišující vášeň. Preč sú už doby, kedy ženy vyvrcholenie len predstierali pre potešenie mužov! Dnes môže vďaka tomuto gélu zažiť každá žena noc plnú vášne a mnohonásobný orgazmus. Mnoho žien bez rozdielu veku trpí nedostatočnou vzrušivosťou alebo nechuťou k erotickým hrám. Nedostatočné vzrušenie ženy môže mať zlý vplyv ako na psychiku ženy, tak aj mužov, ktorý túto situáciu môže pociťovať ako svoje osobné zlyhanie. Často sa stáva, že nekvalitné sexuálne zážitky majú negatívny vplyv na celkový vzťah partnerov.

Gél Excite Woman Fly vám dopraje dlhotrvajúci rozkoš, pri ktorej si vychutnáte každý pohyb pri spojení vašich tiel. Vaše intímne miesta budú dostatočne prekrvená a citlivejšie, preto budete vnímať každý dotyk oveľa intenzívnejšie. Jednoduchá aplikácia gélu a jeho bezfarebná textúra vám dáva možnosť použiť gél bez toho, aby o tom vedel váš partner. Gél sa po použití rýchlo vstrebáva a nezanecháva žiadne mastné stopy. Jeho použitie je skvelou voľbou pre ženy, ktoré chcú mať z milovania rovnaké potešenie, ako muži.

Stimulujúci gél Excite Woman Fly prebudí vaše zmysly a budete prekvapená, koľko radosti vám dokážu sexuálne hrátky priniesť. Doprajte si potešenie pri svojich intímnych chvíľkach alebo prekvapte svojho partnera a nechajte ho, aby vás doviedol až na samý vrchol vášne. Bude sa to páčiť nielen vám, ale celkom iste aj vášmu partnerovi.

Použitie:
Pred použitím pretrepte. Aplikujte jemnou masážou na intímne miesta, kým sa gél úplne nevstrebe.

Obsah:
30 ml

Podobné výrobky
Chyba při zobrazování komponenty 'GoogleMicrodata'