Stimulujúci gél pre mužov Excite Man Stimul Diet Esthetic 30 ml

-12 %
Stimulujúci gél pre mužov Excite Man Stimul Diet Esthetic 30 ml
20 %z 2 recenzií
Stimulujúce gél, ktorý prekrví penis a zaistí tak ľahšie dlhú a pevnú erekciu.
Cena vr. DPH:
11,96 EUR
Bežná cena:
13,60 EUR
Ušetríte
1,64 EUR 12 %
Skladem poslední kusy
Kód30038
Výrobca
Priemerné hodnotenie
20 %
Hodnotené 2×

Popis:
Gél pre stimuláciu Diet Esthetic Excite Man Stimul je špeciálny prípravok pre mužov, ktorý vám pomôže skvalitniť váš sexuálny život. Gél prekrvuje penis a jednoduchým spôsobom tak zvyšuje jeho citlivosť. Poskytuje intenzívnejšie vnímanie intímnych chvíľ a väčší priestor pre sexuálne vyžitie. Tento účinný gél zabezpečí rýchlu a pevnú erekciu kedykoľvek to bude potrebné a pomôže vám aj v období momentálnej nechutenstva k milovaniu.

Mnoho mužov bez rozdielu veku trpí nedostatočnou vzrušivosťou alebo slabú sexuálnu výdržou. Vplyvom veku dochádza k zníženiu citlivosti penisu a tým ik problémom s počiatočným vzrušením alebo s výdržou pri milovaní. Predčasná strata pevnosti penisu a nedokončenej vyvrcholenie mužov môže mať zlý vplyv ako na psychiku muža, tak aj ženy. Často sa stáva, že nekvalitné sexuálne zážitky majú dokonca negatívny vplyv na celkový vzťah partnerov.

Gél pre stimuláciu Excite Man Stimul vám dopraje dlhotrvajúci rozkoš, pri ktorej si vychutnáte každý pohyb pri spojení vašich tiel. Váš penis bude citlivejšie a vy budete vnímať každý dotyk oveľa intenzívnejšie. Jednoduchá aplikácia gélu a jeho bezfarebná textúra vám dáva možnosť použiť gél bez toho, aby o tom vedela vaša partnerka. Najmä pri krátkodobom vzťahu alebo v začínajúcim vzťahu by prípadné predčasné ukončenie milovanie z dôvodu straty erekcie nebolo príjemné. Gél po použití prirodzene zvýši citlivosť penisu a poskytne vám tak možnosť uspokojiť seba aj vašu partnerku.

Gél pre stimuláciu Excite Man Stimul rieši problémy s citlivosťou penisu, či už sú príčiny rôzne. Najčastejšie sa jedná o zníženie citlivosti penisu vplyvom veku muža alebo strach a úzkosť v priebehu pohlavného styku. Môže sa ale tiež jednať io zdravotné problémy muža, v tomto prípade je vhodné poradiť sa s vaším lekárom. Gél je vhodný pre všetky vekové skupiny mužov a zvlášť pre mužov, ktorí neradi užívajú pilulky pre podporu erekcie alebo ich majú lekárom zakázané.

Gél sa po použití rýchlo vstrebáva a nezanecháva žiadne mastné stopy. Jeho použitie je skvelou voľbou pre mužov, ktorí si chcú predĺžiť sexuálne hrátky bez nebezpečenstva toho, že by ich zaskočilo predčasné ukončenie milostného aktu vplyvom straty erekcie. Gél zvýši citlivosť penisu a pomôže vám tak vydržať po celú dobu milovanie v dokonalej kondícii. Užite si dlhé a bezstarostné milovanie bez obáv z predčasnej straty erekcie.

Použitie:
Pred použitím prípravok pretrepte. Nanášajte na penis v jemnej vrstve a nechajte vstrebať.

Obsah:
30 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
ArginMax Forte pe mužov 90 cps.
60,66 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Masážny olej Silk Skin Diet Esthetic 30 ml
-18 %
13,60 EUR11,16 EUR
viac ako 5 ks
Hodnotenie produktu
Recenzia je prevzatá z heureka.cz
15. 4. 2018
Bez efektu.
Zdenek
Recenzia je prevzatá z heureka.cz
16. 5. 2018
Nic to nedela, mentol mast.