Starostlivosť o poprsie

Krásny dekolt je pýchou každej ženy. Avšak pri pravidelnej starostlivosti o celkový vzhľad sa na neho často zabúda. Pritom práve starostlivosť o poprsie by sa nemala nijako podceňovať. Obzvlášť tehotné a dojčiace ženy by mali svoju pozornosť zamerať na poprsie, či už ide o pružnosť pokožky a jej spevnenie, tak často nepríjemne popraskané bradavky. S pribúdajúcim vekom taktiež dochádza k strate pevnosti tkaniva. Hoci sa jedná o prirodzený jav, vhodná starostlivosť v podobe kvalitných prípravkov starostlivosti o poprsie, pestrá strava, aktívny pohyb, pravidelná masáž a celkovo zdravý životný štýl môžu tento proces značne spomaliť.

Velikost baleníVýrobca
Zobraziť produkty
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť5 produktov
Gél na spevnenie poprsia pomáha so starostlivosťou o prsné partie.
Diet Esthetic Body 10 spevňujúci gél na dekolt a poprsie 200 ml
13,90 EUR
Skladom > 5 ks
Krém chráni a tiež lieči popraskané a boľavé bradavky. Avent Nipple cream krém na popraskané bradavky je hypoalergénny, bez prídavných farbív a konzervantov.
Avent Nipple cream krém na popraskané bradavky 30 ml
8,70 EUR
Skladom > 5 ks
Medela PureLan 100 hojivá masť s obsahom lanolínu neobsahuje prísady a konzervačné látky je určená na ragády a bolestivé bradavky.
Medela PureLan 100 hojivá masť 37 g
9,40 EUR
Skladom 1 ks
Weleda olej na masáž prsníkov podporuje uvoľnené dojčenie a tvorbu materského mlieka. Jemnou masážou prsníkov týmto olejom dôjde k zjemneniu tkaniva, jej prekrvenie a prehriatie. Materské mlieko sa tak lepšie uvoľňuje.
Weleda Olej na masáž prsníkov 50 ml
9,40 EUR
Skladom 1 ks
Slim Extreme 4D Push up je sérum z radu výrobkov Eveline, ktoré modeluje, zväčšuje a spevňuje poprsie. Navyše pokožku regeneruje a zlepšuje jej štruktúru.
Eveline 3D Slim Extreme spevňujúce sérum na dekolt a poprsie 200 ml
5,80 EUR