Spánok

Cítite sa unavení, ale aj keď sa už konečne dostanete do postele, nemôžete poriadne zaspať? Poruchy spánku môžu mať mnoho príčin. Medzi najčastejšie však patrí stres, napätie a stav, keď človek nevie vypnúť. Niekedy dokonca býva hlavným dôvodom zlého spánku vyčerpanosť, kedy je telo doslova unavené na to, aby mohlo odpočívať. V prípade, že nedokážete zaspať alebo sa vždy po pár hodinách zobudíte, je dobré vyskúšať doplnky stravy pre kvalitný spánok, ktoré pomáhajú nielen zaspať, ale zároveň obmedzujú predčasné prebudení. Doplnky stravy pre zdravé spanie sa najčastejšie užívajú vo forme kapsúl.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť20 produktov
Regalen je unikátny výživový doplnok, ktorý má svojim zložením zo starostlivo vybraných extraktov bylín antioxidačné účinky a priaznivý vplyv predovšetkým na správnu funkciu pečene, žlčníka, žalúdka a sleziny.
Energy Regalen 30 ml
21,60 EUR
Skladom > 5 ks
Energy Peralgin je unikátny prírodný doplnok stravy, ktorý podporuje nervovú sústavu a účinne bojuje proti únave a vyčerpaniu. Jedinečné zloženie zároveň posilňuje odolnosť organizmu.
Energy Peralgin 120 cps.
23,00 EUR
Skladom > 5 ks
Korolen je unikátny výživový doplnok, ktorý svojím zložením z vybraných bylinných extraktov priaznivo ovplyvňuje predovšetkým činnosť srdca a celú kardiovaskulárnu sústavu. Pôsobí navyše antioxidačne a zvyšuje imunitu a odolnosť.
Energy Korolen 30 ml
21,60 EUR
Skladom > 5 ks
Energy Stimaral je účinný bioinformačný bylinný koncentrát, ktorý podporuje fyzickú aj psychickú kondíciu, dodáva energiu a pomáha zbaviť sa únavy. Zároveň posilňuje imunitu organizmu.
Energy Stimaral 30 ml
19,60 EUR
Skladom > 5 ks
Olimp Forsen - pre kvalitný spánok 30 kapsúl je dokonale vyvážená zmes látok, ktoré vám pomôžu so zaspávaním a zdravým spánkom, takže sa budete budiť krásne oddýchnutí a plní energie.
Olimp Forsen - pre kvalitný spánok 30 kapsúl
5,41 EUR
Skladom > 5 ks
Energy Tribulus terrestris forte je prírodný bioinformačný jednodruhový bylinný koncentrát z kotvičníka zemného, ktorý je cenený hlavne vďaka svojmu pozitívnemu vplyvu na hormonálnu aktivitu i močovú sústavu.
Energy Tribulus terrestris forte 30 ml
22,10 EUR
Skladom > 5 ks
Energy Revitae je prírodný doplnok stravy, ktorý účinne pomáha zmierniť a redukovať nepríjemné prejavy stresu a zároveň pomáha regenerovať organizmus počas jeho dlhodobej záťaže.
Energy Revitae 90 kapslí
23,30 EUR
Skladom > 5 ks
Vyskúšajte Calming pre dobrý spánok a zaspávanie!
Advance Calmin 60 kapslí
11,60 EUR
Skladom 4 ks
Vitamín-Bottle Makový olej 30 kapsúl je unikátny produkt, ktorý obsahuje za studena lisovaný olej s omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami a celou radou minerálnych látok s priaznivým vplyvom na ľudský organizmus.
Vitamin Bottle Makový olej 30 kaps
9,90 EUR
Skladom 3 ks