Spánek

Výdatný a kvalitný spánok je v dnešnej rýchlej dobe veľký problém. Ak večer nemôžete zavrieť oka alebo sa neustále prevaľujete a nie nie zaspať je najvyšší čas začať to riešiť pomocou tabliet. Neriešenie problému so spánkom môže viesť k závažným problémom. Vyskúšajte včas naše kvalitné prípravky, napríklad Swiss Sleepnox Forte, NEOSPAN forte SWISS, Happy Dreams a ďalšie. Tablety pomáhajú so zaspávaním, zlepšujú kvalitu spánku a obmedzujú predčasné prebudení. Všetky tieto časté problémy vyrieši, je len na vás aký prípravok zvolíte.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť17 produktov
Energy Spiron je antiseptický sprej, ktorý obsahuje prírodné éterické oleje. Vďaka svojej receptúre a obsahu aromatických látok je účinnou prevenciou proti infekciám i depresiám či bolestiam hlavy.
Energy Spiron spray 50 ml
11,80 EUR9,12 EUR
Skladom > 5 ks
Energy Peralgin je unikátny prírodný doplnok stravy, ktorý podporuje nervovú sústavu a účinne bojuje proti únave a vyčerpaniu. Jedinečné zloženie zároveň posilňuje odolnosť organizmu.
Energy Peralgin 120 cps.
16,40 EUR
Skladom > 5 ks
Regalen je unikátny výživový doplnok, ktorý má svojim zložením zo starostlivo vybraných extraktov bylín antioxidačné účinky a priaznivý vplyv predovšetkým na správnu funkciu pečene, žlčníka, žalúdka a sleziny.
Energy Regalen 30 ml
18,40 EUR14,20 EUR
Skladom > 5 ks
Korolen je unikátny výživový doplnok, ktorý svojím zložením z vybraných bylinných extraktov priaznivo ovplyvňuje predovšetkým činnosť srdca a celú kardiovaskulárnu sústavu. Pôsobí navyše antioxidačne a zvyšuje imunitu a odolnosť.
Energy Korolen 30 ml
18,40 EUR14,20 EUR
Skladom > 5 ks
Energy Tribulus terrestris forte je prírodný bioinformačný jednodruhový bylinný koncentrát z kotvičníka zemného, ktorý je cenený hlavne vďaka svojmu pozitívnemu vplyvu na hormonálnu aktivitu i močovú sústavu.
Energy Tribulus terrestris forte 30 ml
16,48 EUR
Skladom > 5 ks
Energy Stimaral je účinný bioinformačný bylinný koncentrát, ktorý podporuje fyzickú aj psychickú kondíciu, dodáva energiu a pomáha zbaviť sa únavy. Zároveň posilňuje imunitu organizmu.
Energy Stimaral 30 ml
12,52 EUR
Skladom 4 ks
Energy Revitae je prírodný doplnok stravy, ktorý účinne pomáha zmierniť a redukovať nepríjemné prejavy stresu a zároveň pomáha regenerovať organizmus počas jeho dlhodobej záťaže.
Energy Revitae 90 kapslí
17,36 EUR
Skladom 4 ks
Vyskúšajte Sleepnox pre kvalitný a pokojný spánok. Podporuje upokojenie pri strese, čo mnohokrát vedie až k závažným problémom.
Swiss Sleepnox Forte 30 cps.
6,08 EUR
Skladom 2 ks
Prvá pomoc pri ťažkostiach so spánkom.
NEOSPAN forte 45 tbl.
8,40 EUR6,96 EUR
Skladom 2 ks