Spánek

Výdatný a kvalitný spánok je v dnešnej rýchlej dobe veľký problém. Ak večer nemôžete zavrieť oka alebo sa neustále prevaľujete a nie nie zaspať je najvyšší čas začať to riešiť pomocou tabliet. Neriešenie problému so spánkom môže viesť k závažným problémom. Vyskúšajte včas naše kvalitné prípravky, napríklad Swiss Sleepnox Forte, NEOSPAN forte SWISS, Happy Dreams a ďalšie. Tablety pomáhajú so zaspávaním, zlepšujú kvalitu spánku a obmedzujú predčasné prebudení. Všetky tieto časté problémy vyrieši, je len na vás aký prípravok zvolíte.

Výrobca
Zobraziť produkty
Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť21 produktov
Regalen je unikátny výživový doplnok, ktorý má svojim zložením zo starostlivo vybraných extraktov bylín antioxidačné účinky a priaznivý vplyv predovšetkým na správnu funkciu pečene, žlčníka, žalúdka a sleziny.
Energy Regalen 30 ml
18,06 EUR12,88 EUR
Skladom > 5 ks
Korolen je unikátny výživový doplnok, ktorý svojím zložením z vybraných bylinných extraktov priaznivo ovplyvňuje predovšetkým činnosť srdca a celú kardiovaskulárnu sústavu. Pôsobí navyše antioxidačne a zvyšuje imunitu a odolnosť.
Energy Korolen 30 ml
12,88 EUR
Skladom > 5 ks
Energy Stimaral je účinný bioinformačný bylinný koncentrát, ktorý podporuje fyzickú aj psychickú kondíciu, dodáva energiu a pomáha zbaviť sa únavy. Zároveň posilňuje imunitu organizmu.
Energy Stimaral 30 ml
11,39 EUR
Skladom > 5 ks
Energy Organic Matcha prášok je čisto prírodný jemne mletý prášok zo zeleného čaju, ktorý pochádza z vybraných častí Japonska, kde má viac ako 800 rokov dlhú tradíciu a je neodmysliteľnou súčasťou budhistických zenových rituálov.
Energy Organic Matcha powder 50 g
11,96 EUR
Skladom 4 ks
Vyskúšajte Sleepnox pre kvalitný a pokojný spánok. Podporuje upokojenie pri strese, čo mnohokrát vedie až k závažným problémom.
Swiss Sleepnox Forte 30 cps.
7,79 EUR5,52 EUR
Skladom 3 ks
Energy Tribulus terrestris forte je prírodný bioinformačný jednodruhový bylinný koncentrát z kotvičníka zemného, ktorý je cenený hlavne vďaka svojmu pozitívnemu vplyvu na hormonálnu aktivitu i močovú sústavu.
Energy Tribulus terrestris forte 30 ml
14,95 EUR
Skladom 3 ks
Prvá pomoc pri ťažkostiach so spánkom.
NEOSPAN forte SWISS 45 tbl.
6,33 EUR
Skladom 1 ks
Energy Revitae je prírodný doplnok stravy, ktorý účinne pomáha zmierniť a redukovať nepríjemné prejavy stresu a zároveň pomáha regenerovať organizmus počas jeho dlhodobej záťaže.
Energy Revitae 90 kapslí
15,76 EUR
Skladom 2 ks