Smoothie recepty

Smoothie čiže mixovaný nápoj sa teší veľkej popularite nielen medzi zástancami zdravej výživy. Pripraviť si môžete ako zeleninové smoothie, tak ovocné smoothie. Rovnako ale môžete ovocné a zeleninové šťavy obohatiť o zdravá a na živiny bohatá semienka alebo zelené potraviny, ktoré sú vhodné predovšetkým pre prípravu detoxikačného nápoja v podobe zeleného smoothie. Ak si prajete zhodiť pár kilogramov, zmixujte si obľúbený kokteil na chudnutie vo forme diétneho smoothie. Ak si chcete pripraviť domáci smoothie, v kategórii smoothie recepty nájdete inšpiráciu na chutné a zdravé smoothies nápoje.

AutorSuroviny
Zobraziť produkty
Zobraziť produkty
Výraz:Hľadať
Kde hľadať:
Smoothie ako plnohodnotné raňajky? Vyskúšajte!
Smoothie raňajky
Denisa Procházková
23.8.2017
Toto smoothie vám môže s jarnou detoxikáciou.
Spirulina smoothie
Patricie Pátková
3.4.2017
Toto zelené smoothie je chuťovo jedným z najlepších. Doporučujeme toto smoothie pre prípad, kedy sa vplyvom počasia cítite unavený.
Krémové chlorella smoothie s jablkem a mátou
Denisa Procházková
29.3.2017
Potrebujete energiu na celý deň a nestíhate raňajky? S týmto smoothie to zvládnete!
Super energetické smoothie
Patricie Pátková
23.3.2017
Dnes veľmi obľúbené smoothie nápoje sú ideálnymi raňajkami, ktorá vám dodá energiu na celý deň. Kombinácia hrachového proteínu a mandľového mlieka vám môže pripadať netradičné, ale verte, že vám zachutí.
Mandľové smoothie
Hana Rážová
7.3.2017
Smoothie nápoj je vhodný ako raňajky či rýchla chutná desiata, ktorá vám dodá energiu na celý deň. Kombinácia sladkej hrušky a šťavnatých moruší je vyvážená a veľmi obľúbená!
Smoothie moruša a hruška
Patricie Pátková
3.3.2017
Tento recept na zelené smoothie so špenátom je veľmi obľúbený a veľmi zdravý.
Jogurtové smoothie
Denisa Procházková
13.2.2017
V mrazivom počasí je dôležité nestrácať dobrú náladu a podporovať imunitu od rána do večera. Vyskúšajte recept na smoothie s avokádom, ktoré je obľúbené nielen medzi športovcami.
Zelené smoothie s avokádom
Adriana Nagyová
7.2.2017
Ideálny spôsob ako začať skvelý deň.
Moringa smoothie
Denisa Procházková
5.1.2016