Sebamed

SebaMed je zdravotní kosmetika prodávaná ve více než 60 zemích světa. SebaMed vyrábí produkty na mytí a péči o pleť. Její složení zachovává vyrovnané pH pokožky, tedy v hodnotě 5,5. V nabídce najdete péči o citlivou pleť, o dětskou pokožku, přípravky na akné, péči o suchou pleť, opalovací přípravky.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť15 produktov
Sebamed Baby Syndet 100 g je veľmi jemná čistiaca báza určená pre jemnú detskú pokožku. Receptúra sa skladá prevažne z olejov, takže sa nejedná o mydlo a obsahuje látky, ktoré zároveň pokožku ošetrujú a chránia.
Sebamed Baby Syndet 100 g
2,80 EUR
Skladom 4 ks
Sebamed detský krém na zapareniny 50 ml (cestovné balenie) je jedinečná starostlivosť proti zapareninám, ktorá jemnú detskú pokožku hydratuje, urýchľuje procesy hojenia, podporuje obnovu prirodzenej kožnej bariéry a chráni proti zapáleniu.
Sebamed Detský krém na opruzeniny 50 ml (cestovné balenie)
2,70 EUR
Skladom 2 ks
Sebamed Detský krém extra jemný 50 ml cestovné balenie veľmi intenzívne chráni jemnú detskú pokožku pred nepriaznivými vplyvmi počasia, predchádza vzniku zaparenín, napomáha hojeniu a podporuje kožnú bariéru.
Sebamed Detský krém extra jemný 50 ml cestovné balenie
2,50 EUR
Skladom 2 ks
Sebamed baby je detské telové mlieko určené pre každodennú starostlivosť o jemnú pokožku.
Sebamed Baby mlieko 200 ml
7,10 EUR
Skladom 1 ks
Šampón pre deti Sebamed Baby je jemným pomocníkom v starostlivosti o detské vlásky a pokožku hlavy.
Sebamed Baby šampón 150 ml
5,51 EUR
Skladom 1 ks
Sebamed anti-dry telové mlieko 200 ml je veľmi účinná starostlivosť, ktorá o pokožku šetrne stará, vyživuje ju a dodáva jej hĺbkovú hydratáciu. Zanecháva ju jemnú, pružnú, vitalizovanú a príjemne osvieženú.
Sebamed anti-dry telové mlieko 200 ml
6,90 EUR
Skladom 1 ks
Sebamed Baby olejové obrúsky 70 ks sú mäkkučké olejové obrúsky, ktoré uľahčujú čistenie detskej pokožky najmä v oblasti plienok a zároveň o ňu veľmi účinne starajú a zabraňujú jej podráždeniu od prvého dňa.
Sebamed Baby olejové obrúsky 70 ks
5,90 EUR
Skladom 1 ks
Sebamed Clear face pleťová voda 150 ml veľmi účinne a pritom šetrne čistí pórovitú pokožku a vďaka obsiahnutým extraktom pôsobí proti baktériám, ktoré spôsobujú akné. Hodnota pH 5,5 navyše podporuje prirodzenú kožnú bariéru.
Sebamed Clear face pleťová voda 150 ml
5,20 EUR
Skladom 1 ks
Sebamed Clear face čistiaca pena 150 ml je intenzívna starostlivosť s antibakteriálnymi účinkami, ktorá zároveň bojuje s akné a čistí póry do hĺbky. Pena zanecháva pleť upokojenie a bez pocitu vysušenia alebo svrbenia.
Sebamed Clear face čistiaca pena 150 ml
5,51 EUR
Skladom 1 ks