Sebamed


Sebamed je zdravotná kozmetika predávaná vo viac ako 60 krajinách sveta. Sebamed vyrába produkty na umývanie a starostlivosť o pleť. Jej zloženie zachováva vyrovnané pH pokožky, teda v hodnote 5,5. V ponuke nájdete starostlivosť o citlivú pleť, o detskú pokožku, prípravky na akné, starostlivosť o suchú pleť, opaľovacie prípravky.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť14 produktov
Sebamed Baby Syndet 100 g je veľmi jemná čistiaca báza určená pre jemnú detskú pokožku. Receptúra sa skladá prevažne z olejov, takže sa nejedná o mydlo a obsahuje látky, ktoré zároveň pokožku ošetrujú a chránia.
Sebamed Baby Syndet 100 g
3,04 EUR
Sebamed baby je detské telové mlieko určené pre každodennú starostlivosť o jemnú pokožku.
Sebamed Baby mlieko 200 ml
7,84 EUR
Šampón pre deti Sebamed Baby je jemným pomocníkom v starostlivosti o detské vlásky a pokožku hlavy.
Sebamed Baby šampón 150 ml
5,96 EUR
Sebamed anti-dry telové mlieko 200 ml je veľmi účinná starostlivosť, ktorá o pokožku šetrne stará, vyživuje ju a dodáva jej hĺbkovú hydratáciu. Zanecháva ju jemnú, pružnú, vitalizovanú a príjemne osvieženú.
Sebamed anti-dry telové mlieko 200 ml
7,60 EUR
Sebamed detský krém na zapareniny 50 ml (cestovné balenie) je jedinečná starostlivosť proti zapareninám, ktorá jemnú detskú pokožku hydratuje, urýchľuje procesy hojenia, podporuje obnovu prirodzenej kožnej bariéry a chráni proti zapáleniu.
Sebamed Detský krém na opruzeniny 50 ml (cestovné balenie)
2,88 EUR
Sebamed Detský krém extra jemný 50 ml cestovné balenie veľmi intenzívne chráni jemnú detskú pokožku pred nepriaznivými vplyvmi počasia, predchádza vzniku zaparenín, napomáha hojeniu a podporuje kožnú bariéru.
Sebamed Detský krém extra jemný 50 ml cestovné balenie
2,76 EUR
Sebamed Umývacia emulzia s olivovým olejom 200 ml je unikátna starostlivosť pre všetky druhy pokožky a pre pleť neznášajúce mydlo, ktorá navyše napomáha pri liečení celého radu kožných ochorení.
Sebamed Umývacia emulzia s olivovým olejom 200 ml
3,96 EUR
Sebamed Clear face pleťová voda 150 ml veľmi účinne a pritom šetrne čistí pórovitú pokožku a vďaka obsiahnutým extraktom pôsobí proti baktériám, ktoré spôsobujú akné. Hodnota pH 5,5 navyše podporuje prirodzenú kožnú bariéru.
Sebamed Clear face pleťová voda 150 ml
5,80 EUR
Sebamed Clear face jemný peeling 150 ml je veľmi účinná a pritom šetrná starostlivosť, ktorá odstraňuje nečistoty a odumreté kožné bunky, redukuje vznik pupienkov a čiernych bodiek a pokožku zbavuje lesklého efektu.
Sebamed Clear face jemný peeling 150 ml
8,60 EUR
Sebamed Clear face gel 50 ml je jedinečná hĺbková starostlivosť, ktorá je vhodná pre všetky typy problematickej pleti so sklonom k akné a čiernym bodkám.
Sebamed Clear face gél 50 ml
9,60 EUR
Opaľovací krém s vysoko efektívnymi UVA a UVB filtre v kombinácii s mikropigmentami, ktoré predchádzajú spáleniu, poškodeniu a podráždeniu pokožky.
Sebamed Baby detský opaľovací krém SPF50 + 75 ml
12,20 EUR
Sebamed Baby detské vlhčené obrúsky jemne čistia a ošetrujú pokožku najmenších.
Sebamed detské zvlhčené obrúsky Baby 72 ks
7,60 EUR
Sebamed Baby olejové obrúsky 70 ks sú mäkkučké olejové obrúsky, ktoré uľahčujú čistenie detskej pokožky najmä v oblasti plienok a zároveň o ňu veľmi účinne starajú a zabraňujú jej podráždeniu od prvého dňa.
Sebamed Baby olejové obrúsky 70 ks
8,57 EUR
Sebamed Clear face čistiaca pena 150 ml je intenzívna starostlivosť s antibakteriálnymi účinkami, ktorá zároveň bojuje s akné a čistí póry do hĺbky. Pena zanecháva pleť upokojenie a bez pocitu vysušenia alebo svrbenia.
Sebamed Clear face čistiaca pena 150 ml
6,00 EUR