Sebamed Baby Syndet 100 g

-41 %
Sebamed Baby Syndet 100 g
Sebamed Baby Syndet 100 g je veľmi jemná čistiaca báza určená pre jemnú detskú pokožku. Receptúra sa skladá prevažne z olejov, takže sa nejedná o mydlo a obsahuje látky, ktoré zároveň pokožku ošetrujú a chránia.
Cena vr. DPH:
1,76 EUR
Bežná cena:
3,00 EUR
Ušetríte
1,24 EUR 41 %
menej ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
pondelok 1.10.
Kód10527
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Sebamed Baby Syndet 100 g je jemná čistiaca báza, ktorá hoci nie je mydlo, tak hĺbkovo a pritom neuveriteľne šetrne čistí jemnú detskú pokožku. Receptúra je zložená z prevažne rastlinných olejov a prírodných surovín a obsahuje látky, ktoré pokožku zároveň chráni, vyživujú, zabraňujú jej dehydratácii a starajú sa o ňu. Sebamed Baby Syndet 100 g má pH 5.5, čo podporuje tvorbu prirodzenej bariéry, je vhodný pre každodenné použitie a vďaka svojmu šetrnému zloženiu sa výborne hodí aj na umývanie a ošetrenie detí, ktoré trpia alergiami, ekzémami, atopickým ekzémom, vyrážkami a inými kožnými ochoreniami. Výrobok bol klinicky testovaný.

Zloženie:

pšeničný škrob, disodium Laurylsulfát sulfosuccinatum, kyselina palmitová, kyselina stearová, glycerol stearát, cetearylalkohol, mastenec, voda, lauroylsarkosinát sodný, kokamidopropyl betaín, laktát sodný, biely vosk, panthenol, inulín, lecitín, glycín, aspartát horečnatý, alanín, lyzín, leucín, parfum, CI 77891

Obsah:

100 g

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú