Sanct Brnhard Rakytníkové cukríky s vitamínom C 170 g

Sanct Brnhard Rakytníkové cukríky s vitamínom C 170 g
Skvele cukríky lahodnej chuti rakytníku obohatené o extra veľkú dávku vitamínu C, ktorý účinne posilňuje imunitný systém človeka.
Cena vr. DPH:
3,96 EUR
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
piatok 23.11.
Kód10051
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Skvele cukríky s dlhou tradíciou sú vyrábané podľa pôvodných receptúr ručne, v medených kotloch nad ohňom. Jeho receptúra ​​je už od dôb našich prababičiek stále rovnaká a tak je vyrábané čisto prírodnou formou, bez umelých príchutí a umelých farbív. Jedinečnú chuť cukríkov obstarávajú iba vybrané ovocné a rastlinné výťažky.

Cukríky obsahujú lahodnú prírodné príchuť rakytníka rešetliakového, ktorý je v receptúre zastúpený vo forme ovocného prášku a oleja. Tradičné sladkosti sú obohatené o extra veľkú dávku vitamínu C, ktorý účinne posilňuje imunitný systém človeka. Cukríky sú vyrábané v dome bylín, majú okrúhly tvar a sú uložené do starostlivo uzavretej fľaštičky, ktorá na vás dýchne starými časmi.

Zloženie cukríkov Sanddorn obsahuje cukor a glukózový sirup, neobsahuje žiadne umelé sladidlá. Vyvážená chuť cukríkov chutí dospelým a bude chutiť aj vašim deťom. Prírodné zloženie nezaťažuje organizmus a obsah vitamínu C vám dodá vzpruhu a elán do ďalšieho dňa. Tieto lahodné cukríky by nemali chýbať v žiadnom aute, zásuvke písacieho stola a v žiadnej domácnosti. Báječným spôsobom zaženú chuť na sladké a ešte vaše telo podporí vitamíny. Sladkosti Sanddorn môžete v primeranom množstve bez obáv ponúknuť vašim deťom a budete mať istotu, že maškrtia zdravo.

Použitie:
Podávajte dospelým aj deťom v primeranom množstve vzhľadom na vyvážený denný príjem kalórií.

Zloženie:
cukor, glukózový sirup, kyselina citrónová, rakytník rešetliakový ovocný prášok, rakytník rešetliakový olej, vitamín C

Obsah:
170 g

Nutriční hodnota ve 100 g:

Energetická hodnota 1694 kJ / 399 kcal
Tuky
z toho nasýtené mastné kyseliny
0,5 g
0 g

Sacharidy
z toho cukry

98,5 g
96,5 g

Bielkoviny

0 g

Soľ 0 g
Vitamín C 350 mg
Zázazníci k tomuto výrobku nakupujú:
Zákazníci k tomuto výrobku kupujú