Sanct Bernhard Pomarančové cukríky 170 g

Sanct Bernhard Pomarančové cukríky 170 g
Zázvor skvele účinkuje, ak ste prechladnutí alebo máte nádchu.
Cena vr. DPH:
3,56 EUR
viac ako 5 ks
Predpokladaný termín doručenia k Vám domov je
utorok 23.10.
Kód10049
Výrobca
Produkt nebol hodnotený

Popis:
Keď ochutnáte Sancti Bernhard cukríky s príchuťou pomaranča, rozleje sa vám na jazyku zaujímavá a neodolateľná chuť. Pomaranč je cenený predovšetkým pre svoj obsah vitamínu C, ktorý pomáha pri látkovej premene, podporuje duševnú sviežosť aj štíhlosť, vitalitu, aktivuje žľazy s vnútornou sekréciou. Pomaranče nám pomôžu udržať si sviežosť a nepodľahnúť únave a nesústredení. Častá a opakujúce sa únava býva spôsobená práve dlhodobým nedostatkom vitamínu C.

Pomaranč je tiež nositeľom ďalších dôležitých látok, napríklad biotínu, ktorý podporuje rast vlasov a obnovuje kožu, mimoriadne veľa má tiež kyseliny pantoténovej, ktorá udržiava farbu vlasov, a kyseliny listovej, tá je dôležitá pri krvotvorbe. Z minerálov pomaranče obsahujú vápnik, horčík, selén a draslík. Môžeme teda povedať, že tieto citrusové plody majú pre náš organizmus blahodárne účinky, a to také, že posilňujú imunitný systém a tvorbu krvi, zastavujú krvácanie z ďasien az nosa, posilňujú väzivo a zlepšujú vzhľad vlasov, aktivujú všetky žľazy, zlepšujú potenciu, spúšťa látkovú výmenu v bunkách a dodávajú energiu, predchádzajú duševnému útlmu a nesústredení a odstraňujú ho.

Sancti Bernhard BIO cukríky sa podľa starej a osvedčenej tradície varí v medených kotloch nad ohňom a potom sú vyrábané ručne. Vráťte sa do detstva, do čias vašich babičiek, kedy všetko bolo vyrábané len z prírodných zdrojov a tradičným spôsobom bez chemikálií. Pri tvorbe týchto tradičných cukríkov sú používané jedine prírodné rastlinné a ovocné výťažky, bez umelých farbív a aróm.

Vhodné pre:
deti i dospelých bez obmedzenia

Použitie:
Cukrík cmúľajte v ústach.

Obsah:
170 g

 

Zákazníci k tomuto výrobku kupujú
Sanct Bernhard Zázvorové cukríky limeta BIO 170 g
3,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Sanct Bernhard Zázvorové cukríky orange BIO 170 g
3,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Sanct Bernhard Zázvorové cukríky BIO 170 g
3,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Sanct Bernhard Šalvěj - Citron cukríky 170 g
3,96 EUR
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz