Šampóny

Šampony Alterna - Caviar jsou určeny, díky svému složení, pro všechny typy vlasů. Ať už potřebujete výživu pro suché, barvené, chemicky poškozené a vlnité vlasy, nebo máte problémy se zplihlými vlasy, případně žlutým nádechem u zesvětlovaných vlasů, tak si ze šamponů řady Alterna - Caviar vždycky vyberete! Všechny šampony z této kolekce jsou obohaceny o Age-Control Complex®, což je dokonale vyvážená kombinace extraktů z kaviáru, vitamínu C s antioxidačními schopnostmi a regenerujících cytosinů, které vlasům dodávají neuvěřitelnou hydrataci a výživu a zanechávají je krásně lesklé, vitální a ozdravené. Pro optimální účinky je vhodné používat šampony zároveň s kondicionéry, oleji, maskami, stylingovými přípravky a bezoplachovou péčí ze stejné řady.

Hľadať v kategóriiHľadať
Kde hľadať:
Zoradiť14 produktov
Šampón Caviar Replenishing Moisture Shampoo obnovuje prirodzenú hydratáciu a vyživuje suché, krehké a každodenným stresom poškodené vlasy.
ALTERNA CAVIAR Replenishing Moisture Shampoo 40 ml
6,16 EUR
Alterna Caviar Moisture Intense Oil Créme Pre-Shampoo Treatment Sachet je l kaviárová báza pre luxusné ošetrenie vlasov pred umývaním. Vlasy hydratuje do hĺbky, získajú kašmírový lesk a jemnosť.
Alterna Caviar Moisture Intense Oil Créme Pre-Shampoo Treatment MAXI podkladová hydratačná starostlivosť 487 ml
-8 %
32,00 EUR29,36 EUR
Caviar Daily detoxifying Shampoo - Kaviárový detoxikačný šampón je denná starostlivosť pre ošetrenie pre preriedené, jemné a krehké vlasy. Kým čistí a ošetruje pokožku hlavy, tak zároveň zahusťuje vlasy a dodáva im silu a vitalitu.
Alterna Caviar Daily detoxifying Shampoo - Kaviárový detoxikačný šampón 250 ml
21,36 EUR
Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Treatment je luxusná revolučná starostlivosť, ktorá dodávává vlasom hydratáciu a výživu a napomáha maximálnemu vstrebávaniu prospešných látok do hĺbky vlasových vlákien
Alterna Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Treatment 125 ml
-9 %
20,00 EUR18,16 EUR
Krémový hydratačný šampón s kaviárom na olejovom základe Caviar Moisture Intense Oil Créme Shampoo je dokonalá starostlivosť pre vaše vlasy.
Alterna Caviar Moisture Intense Oil Créme Shampoo MAXI kaviárový olejový šampón pre okamžitú hydratáciu 1000 ml
-8 %
32,00 EUR29,36 EUR
Caviar Oil Creme Pre-Shampoo Shampoo poskytuje vysušeným, poškodeným a hrubým vlasom revolučný starostlivosť, ktorá je zanecháva hebké, jemné, regenerované a neuveriteľne osviežené, omladené, hydratované a mladistvých.
ALTERNA CAVIAR Anti-Aging Moisture Intense Oil Creme Shampoo 250 ml
-12 %
22,40 EUR19,76 EUR
Caviar Bodybuilding Volume Shampoo - vracia lámavým, jemným a unaveným vlasom neuveriteľnú vitalitu, mladosti a objem a zanecháva je úžasne svieže, lesklé, vzdušné a viditeľne zdravšie.
Alterna Caviar Bodybuilding Volume Shampoo - Kaviárový šampón pre objem 250 ml
19,76 EUR
Šampón Alterna Caviar Volume Bodybuilding je to najlepšie, čo môžete dopriať svojim vlasom. Posilňuje vlasy, dodáva im objem a chráni ich od korienkov.
Alterna Caviar Bodybuilding Volume Shampoo MAXI 1000 ml
-8 %
32,00 EUR29,36 EUR
Caviar Repelenishing Moisture Shampoo je šampón s ochranným komplexom Color Hold ®, ktorý chráni farbu vlasov pred vymývaním, zlepšuje pružnosť vlasov a dodáva im krásny lesk, výživu a hydratáciu.
Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo - Kaviárový hydratačný šampón 250 ml
19,76 EUR
Caviar Repelenishing Moisture Shampoo je šampón s ochranným komplexom Color Hold ®, ktorý chráni farbu vlasov pred vymývaním, zlepšuje pružnosť vlasov a dodáva im neuveriteľný lesk, výživu a hydratáciu.
Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo - Kaviárový hydratačný šampón 1000 ml
29,36 EUR
Caviar RepaiRx Instant Recovery Shampoo je unikátna určená starostlivosť pre umývanie, regeneráciu, hydratáciu a výživu poškodených vlasov. Bohatá textúra navracia vlasom krásne zdravý vzhľad a dodáva im hodvábnu hebkosť a lesk.
Alterna Caviar RepaiRx Instant Recovery Shampoo - Šampón pre poškodené vlasy 250 ml
19,76 EUR
Caviar RepaiRx Instant Recovery Shampoo je dokonalá starostlivosť pre regeneráciu, hydratáciu a výživu poškodených vlasov. Bohatá receptúra navracia vlasom neuveriteľne zdravý vzhľad a dodáva im zamatovú hebkosť a lesk.
Alterna Caviar RepaiRx Instant Recovery Shampoo MAXI - Šampón pre poškodené vlasy 1000 ml
-27 %
39,95 EUR29,36 EUR
Caviar Experience Travel Kit je 4-dielna sada luxusných produktov na vlasy z rady CAVIAR Anti-Aging®. Okamžite dodá vlasom výživu a hydratáciu a zanechá je neuveriteľne vzdušné, lesklé a vitálne. Majte aj na cestách krásne vlasy!
Alterna - Caviar RepaiRx Experience Travel Kit 160 ml
22,96 EUR
V praktickom balení na cesty či ako vzorka na vyskúšanie 2x7 ml nájdete šampón a kondicionér na suché vlasy Caviar Replenishing.
Alterna Caviar Replenishing Moisture Duo Sachet vzorku šampónu a kondicionéru pre suché vlasy 2x7 ml (14 ml)
-3 %
1,40 EUR1,36 EUR